7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-75931

مشکلات متداول ماشین لباسشویی سامسونگ

مشکلات متداول ماشین لباسشویی سامسونگ

امروز قصد داریم در خصوص مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ بررسی های لازم را مبذول نماییم. عموماً یک سری از مشکلات رایج ماشین لباسشویی سامسونگ وجود دارد که با اندکی بررسی قابل حل خواهد بود. رعایت نکات زیر سبب کمتر شدن مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ خواهد شد.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی سامسونگ
یک سری ایرادات وجود دارد که کاربران خانگی اغلب با آن مواجه هستند. صدای غیر عادی یکی از مشکلاتی که نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ است. این مشکل گاه با تکان و لرزش شدید همراه می باشد. یکی از موضوعات مهم در این خصوص عدم قرار گیری صحیح دستگاه می باشد. موضوع مهم دیگر در این خصوص گیر کردن یک جسم خارجی در دیگ دستگاه بوده که نیاز به بررسی دارد. در چنین مواردی می بایست از تکنسین هایی که در بخش تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ فعالیت دارند استفاده نمایید. خورد شدن بلبرینگ یکی دیگر از حدس های احتمالی در این بخش می باشد.

مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ در خصوص عدم تخلیه صحیح نیز دیده می شود، تمیز نمودن فیلتر دستگاه اولین قدم در این خصوص است. گرفتگی فیلتر از دسته موارد بسیار مهم در خصوص مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ است. اگر از این طریق مشکل رفع نشد پمپ تخلیه دچار ایراد است که توسط تیم های تعمیرگاه لوازم خانگی سامسونگ قابل رفع می باشد.

گرم نشدن آب از دیگر مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ بوده که مربوط به المنت دستگاه می باشد. این قسمت از خرابی می بایست از طریق تیم های تعمیر بسیار متخصص رفع شود.

مشکلات ماشین لباسشویی

کدهای خطا یا ارور در ماشین لباسشویی سامسونگ
کد خطای d، کد خطا dsT کد خطا d5 در ماشین لباسشویی سامسونگ مربوط به زمانی است که دستگاه دارد کار می کند و درب آن باز شده است. کد خطا hr مربوط به مشکل کنترل درجه حرارت است. کد خطا lo در خصوص عدم باز شدن درب و یا به نوعی قفل شدن آن است.

خطای 4e و e1 به این معنی است که آب در زمان درستی وارد دستگاه نمی شود و زمان آبگیری به پایان رسیده است. این موضوع به این دلیل است که دریچه ورودی آب دچار مشکل شده است. در چنین حالتی در ابتدا می بایست به سراغ فلکه آب بروید و از باز بودن آن مطمئن شوید. بررسی محفظه هوا، و عدم سوراخ بودن آن در عین حال بررسی سیم کشی انجام شده و کلیه اتصالات از دسته مسائل مهم در رفع این کد ارور می باشد.

مشکلات ماشین لباسشویی

مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ چطور حل می شود؟
برای حل نمودن مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ می بایست به طور کلی مشکلات را در دو دسته قرار دهید. به عنوان مثال یکی سری از گام های اولیه در خصوص حل مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل انجام می شود، بررسی شیرهای ورودی، تمیزکاری در لوله ها و فیلتر، بررسی برق ورودی و از این قبیل مشکلات از دسته مسائل مهم در حل مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ است.

گاهی قطعه ای در دستگاه شما درست کار نمی کند و این قطعه نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد در چنین حالتی می بایست به سراغ تیم های تعمیرکار بروید. انتخاب تعمیرکار کاربلد در خصوص مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ امری بسیار مهم می باشد. دقت نمایید که هزینه های وارده در خصوص تعمیر و تعویض قطعات می بایست بر طبق اصولی خاص پیش برود و از انتخاب تعمیرکارانی که شرط انصاف را رعایت نمی‌نمایند بپرهیزید. مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ در حد معمول قابل حل شدن بوده و این موضوع سبب می شود که عمر دستگاه شما افزایش یابد.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تعمیرکار میخوام