نمایندگی تعمیرات پاناسونیک

پاناسونیک

پاناسونیک  یک شرکت چند ملیتی واقع در کادومای ژاپن است. فعالیت اصلی این شرکت در زمینهٔ ساخت لوازم الکترونیکی و تولید فرآورده هایی زیره نظره چندین نام مختلف شامل پاناسونیک و تکنیکز است . این شرکت که در سال ۱۹۱۸ در اوساکای ژاپن تاسیس شد، هم اکنون با داشتن بیش از ۳۰۰هزار پرسنل در سطح جهان، به بزرگترین شرکت تولیدکننده لوازم الکتریکی در ژاپن تبدیل شد.

شرکت پاناسونیک با نام تجاری “پاناسونیک” و شعار “ایده هایی برای زندگی” خود انواع متنوعی از محصولات را تولید کرده و برای آنها بازاریابی می کند تا سبک زندگی مردم سرتاسر جهان را ارتقا داده و آنرا پربارتر نماید. ما به یک آینده روشن و درخشان تکنولوژیکی چشم دوخته ایم و تمامی سعی و تلاش و خود را بکار خواهیم بست تا با بهره گیری از نیروی خلاقیت و سخت کوشی کارکنان خود در سرتاسر جهان، نقشی پیشرو را در این جامعه بهم پیوسته دیجیتالی ایفا نماییم. پاناسونیک گستره ای جامع و متنوع از محصولات در کلاس جهانی را تولید و ارائه می نماید.

شرکت آرا سرویس آماده خدمت رسانی  به مشتریان عزیز میباشد که با داشتن پرسنلی ماهر و با تجربه آماده ارائه  خدمات در زمینه تعمیرات تخصصی محصولات پاناسونیک از قبیل  : تلویزیون (ال‌سی‌دی، ال‌ای‌دی)، برقی جاروبرقی، یخچال و فریزر، مایکروویو، تعمیرات ماشین ظرفشویی ، کولرهای گازی می باشد. شرکت آرا سرویس در خدمت شماست تا بتواند خدمتی نوین خانواده پاناسونیک در تهران باشد.

نظر دهید