معرفی محصولات آاگ و نحوه تعمیرات آن

لوازم خانگی جزو ملزومات زندگی هستند و همه می‌دانیم که خراب شدن یا درست کارنکردن آنها تاچه‌اندازه اعصاب‌خردکن است. در بسیاری از موارد، حتی باکیفیت‌ترین لوازم خانگی به‌دلیل استفاده‌ی نادرست مصرف‌کنندگان یا موارد دیگر دچار مشکلاتی می‌شوند که نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند.

یکی از محبوب‌ترین برندهای لوازم خانگی آاگ (AEG) است که محصولات آن از بالاترین استانداردها برخوردار هستند و عمری طولانی دارند. به‌همین‌دلیل، تعمیرات و نگهداری آنها در نمایندگی تعمیرات آاگ aeg بسیار مهم است.

نمایندگی aeg

معرفی برخی از محصولات برند آاگ

ماشین لباسشویی: آاگ با بهره‌گیری از فناوری‌های جدید، لباس‌ها را تمیز و درخشان می‌کند. آاگ اولین ماشین لباسشویی در جهان است که در آن از روش مخلوط‌کردن شوینده و آب قبل‌از ورود به محفظه‌ی لباس‌ها استفاده شد.

جاروبرقی: جاروبرقی بدون سیم آاگ با قدرت مکش بالا ریزترین گردوغبار و حتی موی حیوانات خانگی را کاملا جمع‌آوری می‌کند.

اجاق‌گاز: اجاق‌های آاگ در مدل‌های برقی، فِردار، مایکروفر و مایکروویو با کیفیت بسیار بالا عرضه می‌شوند.

ماشین ظرفشویی: یکی از بهترین برندهای ماشین ظرفشویی در جهان که کارکردن با آن بسیار راحت است و ظروف را کاملا تمیز و درخشان می‌کند.

یخچال فریزر: محفظه‌ی بزرگ فریزر برای نگهداری غذاها و فضای کافی این یخچال برای موادغذایی، میوه‌جات و سبزیجات تازه برای هر خانه‌ای کاملا ایده‌آل است.

نمایندگی aeg

تعمیرات محصولات آاگ

تعمیرات لوازم خانگی به‌ویژه وسایل الکتریکی می‌تواند خطرناک باشد، بنابراین هرگز خودتان روی آنها کار نکنید. البته هر یک از لوازم آاگ دفترچه راهنما دارند و خودتان می‌توانید آنها را عیب‌یابی کنید، اما در سایر موارد به دستگاه دست نزنید.

  • ماشین لباسشویی لباس‌ها را آب‌کشی نمی‌کند، محفظه‌ی استوانه‌ای نمی‌چرخد یا نشتی دارد: حتما با نمایندگی تعمیرات آاگ تماس بگیرید.
  • بوی ناخوشایندی از جاروبرقی متصاعد می‌شود یا کار نمی‌کند: اگر جاروبرقی سوت می‌کشد یا به‌جای مکیدن هوا را بیرون می‌دهد، احتمالا پاکت جاروبرقی پُرشده است. در غیر این‌صورت با نمایندگی تماس بگیرید.
  • اجاق‌گاز به‌خوبی گرم نمی‌شود، درب آن بسته نمی‌شود یا فن آن کار نمی‌کند: خودتان آن را دستکاری نکنید و حتما از نمایندگی کمک بخواهید.
  • یخچال فریزر صداهای عجیب و غریب دارد یا درون آن خنک نیست: ممکن است گاز آن تخلیه شده باشد یا موتور آن مشکلی پیدا کرده باشد. حتما با نمایندگی تماس بگیرید.
  • مایکروفر کار نمی‌کند یا در آن قفل شده است: یک‌بار آن را از برق بکشید و پس از دو دقیقه آن را وصل کنید. قفل کودک را هم بررسی کنید که فعال نشده باشد. اگر باز هم کار نکرد با نمایندگی تماس بگیرید. هرگز خودتان دست به تعمیر مایکروفر نزنید، زیرا اجزای این دستگاه ولتاژ بالایی دارند.

تیم تعمیرکاران و متخصصان ما حرفه‌ای و باتجربه هستند. اگر دستگاه‌تان خراب شده است، مدل دستگاه، کد محصول و شماره سریال آن را یادداشت کنید و به نمایندگی اطلاع دهید. اگر وسیله نیاز به تعویض قطعات یدکی داشته باشد، ما از قطعات یدکی اصلی آاگ استفاده می‌کنیم و هر وسیله‌ی تعمیرشده تا سه ماه گارانتی خواهد داشت.

نظر دهید