خدمات تعمیرات لوازم خانگی

خدمات نمایندگی تعمیرات

تعمیرات لوازم خانگی یکی از خدماتی است که توسط نمایندگی های معتبر لوازم خانگی ارائه می شود. لوزام خانگی امکان دارد به هر دلیلی دچار خرابی و یا مشکل در عملکرد شود. لوازم خانگی چون یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، پکیج و … از لوازم ضروری و پر مصرف خانه یا محل کار به شمار می آیند، که هرچند وقت یکبار به تعمیر نیاز پیدا می کنند. خدماتی که از طرف تعمیرگاه لوازم خانگی معتبر ارائه می شود کار را آسان کرده و دیگر نیازی به حمل و نقل و جابجایی این لوازم به یک تعمیرگاه نیست، بلکه تعمیرکار در محل حاضر می گردد و اقدام به تعمیر لوازم خانگی می کند. در صورت نیاز به قطعه در همانجا نیز تعویض انجام می شود.

نحوه ارتباط با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

هر برند لوازم خانگی دارای نمایندگی تعمیرات است. در صورت نیاز به تعمیرگاه لوازم خانگی کافی است که با اولین نمایندگی لوازم خانگی تماس حاصل شود سپس تعمیرکار در زمان مقرر در محل حاضر شده و معمولا در کمتر از 2 ساعت وسیله را تعمیر می کند. در صورت داشتن مشکل جزئی کارشناس های تیم فنی مشاوره رایگان را در اختیار مشتری قرار می دهند. بعد از اینکه تکنسین به محل مراجعه کرد و عیب دستگاه را مشخص کرد مشتری را نسبت به قطعات تعمیری و یا تعویضی و همچنین هزینه تعمیر و قطعات مصرفی مطلع خواهد کرد. پس از توافق، عملیات تعمیر یا سرویس در کمترین زمان انجام شده و در پایان کار فاکتور معتبر به مشتری ارائه خواهد شد.

مزایای نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

از مزایای نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی می توان به خدمات سریع و با کیفیت، استفاده از لوازم یدکی اصلی، ضمانت تعمیر و قطعات تا 6 ماه، تعمیر 24 ساعته و بدون تعطیلی و تعمیر انواع برندهای خارجی و ایرانی اشاره کرد. هدف تعمیرگاه مجاز مرکزی جلب رضایت مشتریان و همچنین آسایش خاطر برای تعمیرات لوازم خانگی، بدون نیاز به جابجایی و با هزینه منطقی و به صرفه است. نمایندگی مرکزی هر برندی به عیب یابی، نصب و راه اندازی و رفع مشکلات و نواقص فنی حول محور تعمیر یخچال، تعمیر یخچال فریزر، تعمیرات ماشین لباسشویی، جاروبرقی، اسپیلت و کولر گازی، ماشین ظرفشویی، مایکروویو، فر، تلویزیون های  LCD  و LED و سایر موارد مرتبط نیز می پردازد. تعمیرگاه مجاز مرکزی به عنوان تعمیرگاه لوازم خانگی مجاز و معتبر در زمینه نصب، سرویس و تعمیر انواع لوازم خانگی برای هر برندی فعالیت دارد. هر نمایندگی که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد باید به جدیدترین و به روزترین ابزارهای تخصصی و فوق تخصصی تعمیرات، عیب یابی و سرویس دهی مجهز باشد و برای ارائه خدمات با کیفیت و تضمین شده خود از قطعات اصل و فابریک و با کیفیت بهره می گیرد.

تکنسین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

از آنجایی که با پیشرفت علم و فناوری هر روزی بر تکنولوژی لوازم خانگی افزوده می شود تیم فنی هر نمایندگی باید با مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری لوازم خانگی آشنا باشند و هر چند وقت یکبار دوره های تئوری را پشت سر بگذرانند. بهره گیری از تیم فنی حرفه ای و متخصص یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت و اعتبار تعمیرگاه لوازم خانگی است.

خدمات آرا سرویس

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آرا سرویس در سراسر ایران دارای شعب متعددی است که در میان آن ها می توان به خدمات با کیفیت آرا سرویس اشاره کرد. آرا سرویس در زمینه  نصب، سرویس و تعمیرات لوازم خانگی مشغول به فعالیت است. آرا سرویس از تعمیرکارهای متخصص و آموزش دیده ای استفاده می کند که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی مجرب و ماهر هستند. تعمیرکارهای ارا سرویس در زمان مقرر در محل حاضر می گردنند. تعمیرات لوازم خانگی اگر توسط تعمیرکار متخصص انجام شود امکان دارد تا 75 درصد صرفه اقتصادی داشته باشد در غیر این صورت امکان دارد تعمیرکار به دلیل عدم تخصص در مورد دستگاه به سایر قسمت ها آسیب وارد کند. با اعتماد به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی می توان عمر دوباره ای به وسیله داد و نیازی به صرف هزینه ی اضافه نیست. با بهره بردن از مزایای سرویس دوره ای نمایندگی دیگر نیازی به تعمیر وسایل خانگی نیست.

 

نظر دهید