7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

 • Info@ara-service.com
 • 021-75931

فروش قطعات یدکی ماشین لباسشویی سامسونگ

فروش قطعات یدکی ماشین لباسشویی سامسونگ

فروش قطعات یدکی ماشین لباسشویی سامسونگ


فروش قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ


ماشین لباسشویی سامسونگ را می‌توان یکی از بهترین مار‌ک‌های ماشین لباسشویی در ایران دانست. قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ را می‌توانید به راحتی در بازار پیدا کنید. قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ را نیز در نمایندگی‌ تعمیرات لوازم خانگی این شرکت می‌توانید پیدا کنید و در صورت معیوب بودن آن قطعه آن را تعویض نمایید. چنانچه ماشین لباسشویی شما معیوب گشت شما می‌توانید به نمایندگی‌های تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ مراجعه کرده و مشکل ماشین لباسشویی خود را با آن‌ها در میان بگذارید. در این متن درباره قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ توضیحاتی داده خواهد شد.

قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ را همان‌طور که در مقدمه گفته شد می‌توانید از نمایندگی‌های پس از فروش سامسونگ دریافت کنید و این نوید را به شما می‌دهیم که تمام قطعاتی که از نمایندگی دریافت می‌کنید اورژینال خواهد بود. همچنین سعی نمایید اگر قطعه‌ای از ماشین لباسشویی شما خراب شد، برای تعویضش از سرویس‌کاران آرا سرویس استفاده نمایید، زیرا به دلیل کار زیاد با این مارک از ماشین لباسشویی‌ها تجربه بالایی در تعمیر و استفاده از این قطعات دارند. همچنین این تجربه بالا به آن‌ها کمک می‌کند تا اکثر قطعات معیوب را تعمیر و نیازی به صرف هزینه اضافی از طرف مشتری نباشد.

انواع قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ

می‌توان گفت همه ماشین لباسشویی‌ها اتوماتیک و غیر اتوماتیک قطعات یکسانی در طراحیشان استفاده شده است؛ و شاید در بعضی از موارد نادر این قطعات کم و زیاد شوند. از قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ می‌توان به دستگیره درب ماشین لباسشویی، شیر برقی ماشین لباسشویی، موتور ماشین لباسشویی، پمپ تخلیه، لوله خرطومی جا پودری، برد الکترونیکی ماشین لباسشویی، المنت گرم کن، میکرو سوئیش درب ماشین لباسشویی، کمک ماشین لباسشویی، کاسه نمد ماشین لباسشویی، شیر برقی آب ورودی ماشین لباسشویی که دارای دو نوع دوقلو و چهار قلو می‌باشند، تسمه ماشین لباسشویی و … اشاره کرد، که در اکثر نمونه‌های ماشین لباسشویی اتوماتیک سامسونگ یکسان می‌باشد.

قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از بخش‌های مهم در ماشین لباسشویی‌های سامسونگ تعویض قطعات این ماشین لباسشویی است. در اصل مکانیزم همه ماشین لباسشویی‌های سامسونگ یکی می‌باشد؛ و در بعضی از موارد با یکدیگر تفاوت دارند. تعمیر قطعات ماشین لباسشویی یکی از اساسی ترین بخشها در تعمیر این ماشین لباسشویی‌ها به شمار می‌رود. لازم به ذکر است با توجه به کیفیت قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ این ماشین لباسشویی‌ها کمتر دچار عیب شده و دارای کیفیت بالایی می‌باشند.

خرید و فروش قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ

قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ را به راحتی می‌توانید از نمایندگی‌های آن در سراسر کشور پیدا کنید. قیمت قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ با توجه به نوع قطعه و کارایی آن متفاوت است. البته کیفیت قطعات و ساخت این ماشین لباسشویی بسیار بالا می‌باشد، این را می‌توان از فروش بالای نمونه‌های مختلف این ماشین لباسشویی متوجه شد. شرکت سامسونگ خدمات پس از فروش را در اولویت خود قرار داده است و آماده است تا همه قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ را در صورت معیوب شدن به راحتی برای مخاطبان خود فراهم آورد. اگر شما نیز از محصولات سامسونگ استفاده می‌کنید.

دیدگاه در"فروش قطعات یدکی ماشین لباسشویی سامسونگ"

 1. مقاله خیلی خوبی بود. ممنون

 2. Darush

  سلام، درب ماشین لباسشویی سامسونگ مدل wf_j143 را دارید؟ لباسشویی بنده 7 کیلویی است

 3. یزدانی

  درب + قفل
  سامسونگ
  B1285a موجود دارید
  قیمت لطف میفرمایید

 4. mehran

  با سلام برد کامل لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی مدل J1254 موجود دارید ؟

 5. عبدالرضا علیزاده

  سلام سه نظام لباسشوئی8کیلوئی سامسونگ مدل Q140s مورد نیاز است 09155452000

 6. اکبر حسینی

  سلام وزنه تعادل ماشین لباسشویی ۷ کیلیویی سامسونگ موجود دارید

 7. تشک

  سویچینگ لباسشویی ال جی ام دارید؟

 8. مهران

  سلام خوب هستین درب لباسشویی سامسونگ ۸کیلو دارین

 9. مرتضوی

  سلام
  گیربکس سامسونگ مدل wb12u درب بالا تمام اتوماتیک دارید؟ قیمت؟

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تعمیرکار میخوام