7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-75931

تعمیر موتور خانه،پکیج،شوفاژ و شومینه

تعمیر موتور خانه،پکیج،شوفاژ و شومینه

تعمیر موتور خانه،پکیج،شوفاژ و شومینه

در این مقاله می خواهیم در مورد تعمیر انواع لوازم موتور خانه، پکیج، شوفاژ و شومینه صحبت کنیم. موارد گفته شده معمولا از مواردی است که نسبت به تجهیزات دیگر نیازی بیشتر به تعمیر و سرویس دارد. پکیج ، شوفاژ و شومینه از جمله لوازم گرمایشی است که در فصول سرد نیاز مبرمی به سرویس و تعمیر دارد. که ما در ادامه می خواهیم راهکار های تعمیر لوازم گرمایشی و موتور خانه را برای شما توضیح دهیم .

  • تعمیر موتور خانه، پکیج، شوفاژ و شومینه
  • تعمیر موتور خانه
  • تعمیر پکیج و شوفاژ
  • تعمیر و سرویس شومینه
  • تعمیر و سرویس لوازم گرمایشی در محل توسط متخصصین آرا سرویس

کلمات کلیدی: تعمیر انواع لوازم موتور خانه- تعمیر و نگهداری تجهیزات موتور خانه- تعمیر موتور خانه- تعمیر و تعویض پمپ- بهینه سازی در موتور خانه- تعمیر و سرویس پکیج و شوفاژ- رسوب زدایی پکیج و شوفاژ- تعمیر و سرویس شومینه- خراب بودن شمعک شومینه-خاموش شدن ناگهانی شومینه- نوسانات شعله ی شومینه- تعمیر لوازم گرمایشی و سرمایشی در محل


تعمیر موتور خانه، پکیج، شوفاژ و شومینه


تعمیر و نگهداری تجهیزات موتور خانه،شوفاژ، پکیج و شومینه در فصل زمستان رو به افزایش است. معمولا در ایران افراد محیط خانه را توسط یکی از نمونه های گفته شده گرم کرده و به دمای معتدل می رسانند. مهم ترین اقدام قبل از شروع فصل سرویس لوازم گرمایشی است. در ادامه ی مطلب می خواهیم در مورد تعمیر هر یک از لوازم گفته شده راهنمایی های لازم را بیان نماییم.

 


تعمیر موتور خانه


موتور خانه به قسمتی از ساختمان گفته می شود که تجهیزات اصلی سیستم گرمایشی نظیر شوفاژ و یکیج را در خود نگهداری می کند. این قسمت از اهیمت بالایی برخوردار بوده و گرم ماندن دمای خانه و نیز سالم ماندن پکیج گرمایی به تجهیزات این محل و نگهداری تجهیزات موتور خانه بستگی دارد. هدف از تعمیر موتور خانه و سرویس تجهیزات آن برقراری هوای مطلوب و گرم در منزل در فصل زمستان می باشد. در تعمیر موتور خانه معمولا بخش هایی نظیر تعمیر و سرویس مشعل ها، دیگ های بخار، پمپ های شوفاژ. تعمیر و تعویض پمپ و یا قسمت های اتصالات لوله ها و سیم پیچی ها از اهمیت زیادی برخوردار بوده و باید دائما بررسی شود.

موارد گفته شده کار اصلی را در تبادل گرما ایفا می کنند. از این رو در صورتی که به هر دلیل مورد آسیب قرار گرفتند می بایست سریعا بررسی شده و تعمیر کار را برای تعمیر تجهیزات احضار نمایید. بهینه سازی در موتور خانه از دیگر مواردی است که در تعمیرات موتور خانه باید انجام شود. هدف اصلی از بهینه سازی موتور خانه جلوگیری از اتلاف انرژی است. اصولا مواردی که در بهینه سازی موتور خانه انجام می شود شامل رسول زدایی و شست و شو یا نظافت دیگ ها و همچنین بررسی اتصالات و تنظیمات تجهیزات مختلف در موتور خانه می باشد. بنابراین هنگامی که شما تصمیم به سرویس موتور خانه می گیرید مزایای زیادی را برای خود به ارمغان می آورید. که مهم ترین آن ها صرفه جویی در وقت و هزینه است. چرا که سرویس مرتب موتور خانه موجب می شود عیب های موجود رفع شده و از تعمیر و هزینه ی زیاد پیشگیری شود.

 


تعمیر پکیج و شوفاژ


تعمیر و سرویس پکیج و شوفاژ نیز جزو موارد مهمی است که با انجام آن ها می توانید زمستان خود را با خیال راحت و هوای مطلوب در منزل یا محیط کار سپری کنید. معمولا در سرویس و تعمیر پکیج مواردی نظیر رسوب زدایی، کنترل فشار آب، کنترل و بررسی بخش بهداشتی و گرمایشی، تنظیم شیر و اتصالات و تنظیم درجه ی حرارت مهم است. کنترل دودکش نیز از دیگر موارد حیاتی در رابطه با پکیج می باشد.

به طور معمول در صورتی که شما پکیج یا شوفاژ را مرتب سرویس کنید مشکلی پیش نخواهد آمد چرا که عیب های احتمالی برطرف می گردد. در یک شوفاژ و یا شومینه مواردی نظیر گردش هوای مطلوب، نصب صحیح و یا اطمینان از عملکرد صحیح دودکش بسیار مهم است.

به طور مثال اگر دودکش و یا گردش هوا و همچنین اتصالات شیر گاز در این سیستم های گرمایشی دچار مشکل شود ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به بار آورد. بنابراین در صورتی که با مشکل خاصی در رابطه با پکیج و یا شوفاژ خود مواجه شدید حتما تعمیر کار را خبر کرده تا مشکل مورد نظر را برطرف نماید. رسوب زدایی پکیج و شوفاژ نیز به افزایش عمر مصرف دستگاه کمک شایانی خواهد کرد.


تعمیر و سرویس شومینه


در تعمیر و سرویس شومینه مباحث زیادی مطرح است. داشتن نوسانات شعله، خراب بودن شمعک شومینه، نصب نادرست شومینه و حتی خاموش شدن ناگهانی شومینه از مهم ترین مشکلانی است که معمولا برای یک شومینه به وجود می آید.

هر یک از موارد گفته شده اصولا دلیل خاص خود را داشته و نمی توان آن را به خودی خود برطرف نمود. به طور مثال دلیل نوسانات شعله ی شومینه ممکن است از فشار گاز و یا گرفتگی لوله های مربوطه باشد. این امر در رابطه با گاز بوده و برطرف نمودن آن بسیار مهم است.

قطعاتی نظیر فندک، جرقه زن، شعله و ترموکوپل از مهم ترین بخش های یک شومینه می باشد که خراب شدن هر یک از آن ها خطرات بسیار زیادی را بر جای خواهد گذاشت. شما تنها با استفاده از یک سرویس ساده می توانید در طول فصول سرد به راحتی از شومینه ی خود بدون مشکل خاصی استفاده نمایید.


تعمیر و سرویس لوازم گرمایشی در محل توسط متخصصین آرا سرویس


از آن جایی که تعمیر لوازم گرمایشی امری کاملا تخصصی و ضروری است. می بایست حتما توسط فردی متبحر انجام شود. شاید با ایجاد کوچک ترین مشکل تصور کنید به راحتی آن را برطرف می کنید. اما از آن جایی که لوازم گرمایشی کاملا خطر آفرین است نمی توان به راحتی از کنار مشکلات آن گذشت. مهندسین و تعمیر کاران گروم تعمیر آرا سرویس یاری دهنده ی شما در زمینه ی تعمیر لوازم گرمایشی و سرمایشی در محل است. می توانید از طریق تماس تعمیر کار حرفه ای را به محل برده و مشکل لوازم خود را رفع کنید.
نتیجه گیری
لوازم گرمایشی شامل پکیج،شوفاژ، شومینه و لوازم موتور خانه از جمله لوازمی هستند که با مشکلات زیادی مواجه شده و باید مرتب سرویس شوند. سرویس این لوازم از خراب شدن آن ها جلوگیری کرده و از طرفی تعمیر لوازم گرمایشی با متخصصین آرا سرویس منجر به برطرف کردن مشکل شما در کوتاه ترین زمان ممکن و قیمت مناسب خواهد شد. تنها کافیست تماس گرفته و مشکل خود را مطرح سازید تا متخصصین آرا سرویس در سدد برطرف کردن مشکل شما برآیند.

 

بیش تر بخوانید

تعمیر و سرویس پکیج

تعمیر لوازم موتورخانه

تعمیر شومینه

تعمیر ماشین لباسشویی

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تعمیرکار میخوام