7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-75931

تعمیر لوازم خانگی در منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

تعمیر لوازم خانگی در منزل

احتمالا برای همه ی شما پیش آمده که یکی از لوازم خانگی و برقی شما دچار مشکل شده و شما را کلافه می کند. گاهی این لوازم کوچک بوده و حمل و نقل آن آسان است. اما بیشتر مواقع لوازمی نظیر ماشین لباسشویی، گاز، یخچال، تلوزیون و… دچار مشکلاتی می شوند که نمی توان آن ها را به تعمیرگاه و یا نمایندگی برد. از این رو در مقاله ی زیر می خواهیم بهترین روش برای تعمیر لوازم خانگی را به شما معرفی نماییم.

اگر مشکلات زیر برایتان پیش آمده است می توانید در منزل و در کم ترین زمان مشکل خود را برطرف نموده و لوازم خانگی خود را تعمیر کنید. ممکن است هر یک از لوازم خانه ی شما نیاز به تعمیر و یا سرویس داشته باشد. برای تعمیر لوازم خانگی در منزل با ما همراه باشید.

  • تعمیرات لوازم خانگی در منزل
  • تعمیر لوازم آشپزخانه در منزل
  • تعمیر تلوزیون در منزل
  • تعمیر لوازم خانگی در تهران

تعمیر لوازم خانگی در منزل


تعمیرات لوازم خانگی

گاهی مشکلاتی برای لوازم برقی ما پیش می آید که حل آن به طور قاطع برای ما مشکل است. به ویژه اگر از کار های فنی سر در نیاوریم کار دشوار تر خواهد شد. ساده ترین راه گزارش به یک تعمیر کار حرفه ای و خبره در این زمینه است. فردی که در این زمینه دارای دانش و مهارت کافی است مسلما بهترین گزینه برای برطرف نمودن مشکل ماست. هنگامی که یکی از لوازم خراب می شود کافیست با یک متخصص تعمیر لوازم خانگی در تهران تماس بگیرید.

در این هنگام فردی با تجهیزات کامل و دانش کافی اقدامات لازم در جهت عیب یابی وسیله ی شما را انجام داده و با ابزار خود مشکل مورد نظر را برطرف می کند. در صورتی که مشکل به راحتی قابل حل شدن باشد که به آسانی آن را برطرف خواهد کرد. اما در غیر این صورت می بایست به تعویض قطعات پرداخته شود.

نکته ی حائز اهمیت این جاست که شما در حین مواجه شدن با خرابی های احتمالی حتما نیاز به عوض کردن لوازم ندارید. این گزینه در زمانی مناسب است که هیچ امیدی به درست شدن وسیله نباشد و یک تعمیر کار حرفه ای نیز نتواند آن را تعمیر کند. در این هنگام شما باید اقدام به خرید یک وسیله ی جدید کنید. اما در غیر این صورت می توان با تعمیر جلوی اتلاف هزینه را گرفت. چرا که در حال حاضر خرید یک وسیله ی جدید به صرفه نبوده و بهتر است از همان وسیله ی قبلی استفاده شود.

تعمیر لوازم آشپزخانه در منزل

لوازم آشپزخانه جزو مهم ترین مواردی است که معمولا با مشکلات زیادی رو به رو می شود. چرا که بیشتر کار های یک خانم خانه دار در آشپزخانه بوده و ابزار آشپزخانه به میزان زیادی استفاده می شوند. گاهی با رعایت نکاتی ساده می توان جلوی خراب شدن و تعمیر را گرفت اما در صورت خرابی باید هر چه سریع تر عیب یابی ها صورت گیرد. خراب شدن یخچال از موضوعاتی بسیار رایج است. در یخچال می توان با هزاران مشکل مواجه شد. به طور نمونه سرد نشدن یخچال، تنظیم نبودن دمای یخچال، خراب شدن درب یخچال و صدا دار شدن یخچال از رایج ترین مشکلات است.

ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی نیز دچار مشکلاتی زیاد می شوند. به طور نمونه تعمیر خشک کن، خروج آب از زیر ماشین لباسشویی، کار نکردن ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی را می توان در خصوص مشکلات رایج در ماشین ظرفشویی و لباسشویی مثال زد.

تعمیر تلویزیون در منزل

تلوزیون از آن دسته لوازمی است که در صورت استفاده ی ناصحیح و یا طولانی می تواند دچار مشکلات زیادی شود. تعمیر تلویزیون در محل توسط متخصصین آرا سرویس انجام می شود. مشکلاتی که ممکن است برای یک تلوزیون به وجود آمده و نیاز به تعمیر داشته باشد چندان زیاد نیست اما در صورت مواجه شدن با چنین مشکلاتی می بایست حتما آن ها را تعمیر نمود. مشکل در صدای تلویزیون، تعمیر صفحه ی نمایش تلویزیون، ایجاد تغییر در رنگ تلویزیون و…. از رایج ترین مشکلاتی است که یک تلویزیون با آن ها مواجه می شود. هنگامی که با این مشکلات یا مشکلات مشابه برخورد کردید حتما در اسرع وقت به تعمیر آن بپردازید تا بیشتر نشود.


تعمیر لوازم خانگی در تهران


هر گاه نیاز به یک تعمیر کار متخصص و حرفه ای در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی داشتید می توانید از تیم مهندسی ما کمک بگیرید. همان طور که گفته شد ممکن است امکان تعمیر لوازم خانگی در خارج از خانه را نداشته باشید در این هنگام برای تعمیر لوازم خود از خدمات تعمیر در محل کمک بگیرید. نصب لوازم خانگی نیز قابل انجام بوده و از خدمات دیگر ما برای شما مشتریان گرامی خواهد بود.

علاوه بر شهر تهران شما می توانید برای تعمیر لوازم خانگی در بندر عباس و تعمیر لوازم خانگی در البرز نیز با ما تماس بگیرید. ما ارائه دهنده ی خدمات تعمیر لوازم خانگی در محدوده ی تهران و خارج از آن هستیم .می توانید با اطمینان خاطر لوازم خانگی خود را در شهر البرز و بندر عباس به ما بسپارید. ضمانت کیفیت تعمیر لوازم خانگی توسط تیم متخصص آرا سرویس  تائید شده بوده و شما می توانید از طریق قسمت مشخص شده در سایت مشخصات خود و اشکال دستگاه خود را بیان کرده و منتظر تماس ما باشید. همچنین می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا در اسرع وقت لوازم شما را تعمیر نماییم.


نتیجه گیری


لوازم خانگی جزو وسایلی هستند که می بایست به طور صحیح مورد استفاده قرار گیرند. در صورتی که هر یک از آن ها دچار مشکلی خاص شوند باید سریعا برطرف نمود. از طرفی از آن جایی که تعمیر لوازم خانگی کار هر کسی نبوده و امری کاملا تخصصی است نمی توان اقدام به تعمیر آن نمود چرا که به سادگی قابل تعمیر نیستند. در این هنگام شما باید از یک متخصص یاری بخواهید تا بتواند لوازم خانگی شما را در محل تعمیر کند.

تیم آرا سرویس قادر است تمامی لوازم برقی شما را در زمانی کم و تضمینی تعمیر نماید. همچنین ما دارای تیم اعزام در محل بوده و قادر هستیم در منزل خودتان وسایل شما را تعمیر نماییم. برای تعمیر لوازم خانگی در البرز، تهران و بندرعباس با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تعمیرکار میخوام