7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-75931

تعمیرات لوازم خانگی برقی

تعمیرات لوازم خانگی برقی

تعمیرات لوازم خانگی برقی

لوازم برقی امروزه دارای استفاده‌های زیادی می باشند. به طوری که در هر خانه ای چندین نوع لوازم برقی یافت شده و هر کدام از آن ها کار خاص و مهمی را انجام می دهند. اما تمرکز ما در این مقاله چگونگی تعمیرات لوازم خانگی برقی است.

  • تعمیرات لوازم خانگی برقی
  • تعمیر یخچال فریزر
  • تعمیر ماشین لباسشویی
  • تعمیر ماشین ظرفشویی
  • تعمیر مایکروفر یا مایکروویو
  • تعمیر جارو برقی
  • تعمیرات لوازم برقی خانگی در محل

تعمیرات لوازم برقی خانگی


در جهت تعمیرات لوازم خانگی برقی  ابتدا باید حیطه ی لوازم برقی را در نظر گرفته و نوع ابزار مشخص گردد. هر دستگاه برقی که در خانه مورد استفاده قرار می گیرد، دارای کاربردی متنوع بوده و ساختاری متفاوت با دیگری دارد. از این رو در جهت تعمیر لوازم خانگی می بایست به یک دسته از نکات توجه نمود. مهم ترین آن توجه به نوع و ساختار لوازم خانگی است. در ادامه برای شما در مورد نحوه ی تعمیر لوازم برقی خانگی به صورت جداگانه خواهیم گفت.

تعمیر یخچال فریزر

یخچال فریزر از جمله لوازم برقی بزرگی است که همه ی ما در منزل با آن سر و کار داریم. تعمیر یخچال فریزر و مشکلاتی که برای یک یخچال ممکن است پیش آید متنوع است. ساختار یخچال فریز به نحوی است که افراد غیر متخصص نمی توانند آن را تعمیر نمایند.

مشکلات زیادی می تواند یک یخچال خانگی را به  عنوان یکی از لوازم برقی در منزل به خود درگیر می کند. مواردی مانند کار نکردن یخچال فریزر، سرمای کم یا بیش از اندازه، صدای بیش از حد از یخچال، برفک زدن و هزاران مشکل از جمله مشکلاتی است که در صورت مواجه شدن با آن باید حتما تعمیر گردد.

تعمیر ماشین لباسشویی

در مقاله ی مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی به طور کامل در مورد تعمیر ماشین لباسشویی و مشکلات رایج آن توضیح داده شده است. ماشین لباسشویی بالاترین آمار تعمیر در بین لوازم برقی را داراست. سیستم و ساختار ماشین لباسشویی به نحوی است که پیچیدگی بالایی دارد.

 برای تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی و تعمیر انواع برند ماشین لباسشویی باید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی کمک بگیرید. رایج ترین مشکلات در ماشین لباسشویی به عنوان یکی از لوازم برقی پرکاربرد شامل: تخلیه نکردن آب ماشین لباسشویی،آب گیری نکردن ماشین لباسشویی، روشن نشدن آن، توقف در مراحل مختلف شست و شو و یا خروج آب از آن است. هر گاه با چنین مشکلی مواجه شدید باید برای تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی از متخصص این کار کمک بخواهید.

تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی نیز همانند ماشین لباسشویی یک وسیله ی پرکاربرد در آشپزخانه است. هنگامی که ماشین ظرفشویی عملکرد صحیح خود را از دست داده و دچار اختلال می شود کاملا واضح است. به طور مثال کثیف شستن ظروف توسط ماشین ظرفشویی یکی از مشکلات این دستگاه است. دلیل این امر نیز در مبحث عیب یابی ماشین ظرفشویی مربوط به ترشح واشر آن است.

اما تنها این مشکل نبوده و ممکن است صد ها مشکل دیگر برای این دستگاه پیش آید. در این حالت شما نمی توانید خودتان قطعات را باز نموده و عیب یابی نمایید. ممکن است به بخش های دیگر نیز آسیب رسانده و مطمئنا قادر به تعمیر نخواهید بود. بنابراین باید برای تعمیر انواع لوازم برقی نظر یک تعمیرکار را بپرسید.

تعمیر مایکروفر یا مایکروویو

برای تعمیر انواع مایکروفر با برند های مختلف تنها کافیست مشکل به وجود آمده را گزارش دهید. برای این ابزار برقی ممکن است مشکل خیلی بزرگی پیش نیاید. اگرچه استفاده ی زیادی از این وسیله می شود اما در صورتی که به طرز صحیح مورد استفاده قرار بگیرد می توان آن را به راحتی و بدون نیاز به تعمیر مورد مصرف قرار داد.

در هر حال اگر مایکروفر یا مایکروویو شما کار نمی کند، گرم نمی کند، در بین کار خاموش می شود و یا هر کدام از این قبیل مسائل عملکرد صحیح آن را دچار اختلال نمود باید در سدد تعمیر آن باشید.

تعمیر جارو برقی

یک لوازم برقی پرکاربرد که دائما در معرض ایراد و مشکلات گوناگون است جارو برقی می باشد. جاروبرقی به دلیل کاربرد گسترده ای که داراست ممکن است بیشتر از لوازم برقی دیگر دچار خرابی و مشکلات مختلف شود. معمولا مشکلات رایج در جاروبرقی که بیشتر از موارد دیگر بروز می دهد به راحتی قابل تشخیص بوده و می توان دریافت ایراد کار کجاست.

ایجاد مشکل در بخش فیلتر جاروبرقی، موتور جاروبرقی، خراب شدن چرخ و یا بدنه ی جاروبرقی، خراب شدن قطعه ی سوئیچ جارو برقی و تعویض قطعات جاروبرقی از رایج ترین مسائلی است که شما هنگام مشاهده ی آن ها باید تعمیرکار را خبر کنید.

تعمیر انواع تلویزیون

تلوزیون در مدل ها و برند های متنوعی در بازار وجود دارد. تعمیر تلوزیون LCD,LED و تلویزیون های سه بعدی در حیطه ی کاری یک تعمیر کار لوازم برقی است. شما ممکن است با موارد بسیار زیادی در رابطه با یک تلوزیون مواجه شوید. به طور مثال خراب شدن صفحه ی نمایش در تلویزیون، شکستن ال سی دی تلوزیون و تعمیر آن، مشکلات مرتبط با صدا رایج ترین مشکلات در تلویزیون هاست. برای تعمیر تلویزیون ال جی، سامسونگ و برند های دیگر می توانید از تیم مهندسی آرا سرویس کمک گیرید.


تعمیر لوازم برقی خانگی در محل


اگر آوردن لوازم برقی به تعمیرگاه یا نمایندگی برایتان سخت است نگران نباشید. متخصصین آموزش دیده ی آرا سرویس در محل و در منزل خودتان بدون هزینه ی اضافی انواع لوازم برقی شما را تعمیر خواهند کرد. برای تعمیر انواع لوازم برقی و برند های مختلف می توانید همین حالا از طریق قسمت مشخص شده برای تعمیرکار و یا تماس با متخصصین ما لوازم خانگی خود را با خیال راحت در منزل تعمیر نمایید. برای تعمیرات لوازم برقی خانگی در محل در اسرع وقت و با ضمانت عالی از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید.


نتیجه گیری


تعمیرات لوازم  برقی خانگی  نیازمند دانش و تبحر بالایی است. هنگامی که فردی به عنوان تعمیرکار این عملیات را بر عهده می گیرد با تسلط کامل به بررسی و عیب یابی لوازم برقی پرداخته و به راحتی آن را برطرف می کند. در این مقاله در مورد تعمیر چندین لوازم برقی پرکاربرد سخن گفتیم. همچنین مشکلات رایج در مورد هر وسیله ی برقی را بیان کردیم. در صورتی که با موارد بالا مواجه شدید می توانید از طریق سایت ما و یا انتهای همین مقاله تعمیرکار مورد نظر خود را یافت نمایید.

 

بیشتر بخوانید:

تعمیر لوازم خانگی در منزل

مشکلات رایج در ماشین لباسشویی

تعمیر تلوزیون در محل

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تعمیرکار میخوام