7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-75931

چه خدماتی در نمایندگی تعمیرات الجی ارائه می شود؟

چه خدماتی در نمایندگی تعمیرات الجی ارائه می شود؟

خدمات مختلفی در نمایندگی تعمیرات ال جی LG و تعمیرگاه لوازم خانگی ارائه می شود، این خدمات شامل تعمیر یخچال ال جی است. امروزه تعمیر محصولات ال جی کار آسانی است. وقتی وسیله ای خراب می شود و نیاز به تعمیر دارد مردم به تعمیرگاه لوازم خانگی مراجعه می کنند؛ اما باید بدانید که بهترین مکان برای تعمیر محصولات ال جی همان نمایندگی ال جی و تعمیرگاه های مجاز است. نمایندگی محصولات ال جی سابقه ای درخشان در تعمیر محصولات ال جی دارد. این نمایندگی ها کلیه خدمات لازم را به مشتری در اسرع وقت می رسانند.

تعمیر محصولات ال جینمایندگی تعمیر ال جی
شرکت ال جی در سال 1958 احداث شد و بعد اولین یخچال خود را در سال 65 وارد بازار کرد. بعد از مدتی که بعضی از محصولات دچار مشکل شدند نمایندگی ال جی برای تعمیر محصولات ال جی احداث شد. امروزه وقتی محصولات ال جی را از بازار تهیه می کنیم به همراه آن یک کارت گارانتی داده می شود. این کارت گارانتی مختص تعمیر محصولات ال جی و در بعضی موارد برای تعویض محصول مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایندگی تعمیر محصولات ال جی چندین سال است که خدمات تعمیر و پشتیبانی خود را به یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار ارائه می دهد. در طی این سال ها نمایندگی توانسته به رضایت مشتری دست یابد و بهترین خدمات را به مشتری از جمله تعمیر محصولات، جابه جایی و تعویض قطعات و در مواردی حتی تعویض خود محصول ارائه دهد. نمایندگی ها از به روزترین خدمات برای انجام سرویس و تعمیر محصولات ال جی استفاده می کنند.

نمایندگی های الی جی در همه موارد آماده ارائه خدمات 24 ساعته برای تعمیر محصولات ال جی هستند. در صورت بروز مشکل متخصصین تعمیر در فرصتی کوتاه مدت وارد عمل می شوند و در کمترین زمان ممکن مشکل ایجاد شده را بدون هیچ گونه نگرانی رفع می کنند.

تعمیر محصولات ال جیعیب های یخچال ال جی
در مواردی بعضی از عیب های محصولات ال جی در مواقع جابه جایی رخ می دهد. در این مواقع ضرباتی که به یخچال وارد می شود، باعث ایجاد مشکلاتی می شود. این مشکلات عبارتند از: آسیب به بدنه یخچال، نشتی گاز یا در مواردی خالی شدن کامل گاز و ایجاد شکستگی در نمایشگر یخچال. در زمان بروز این گونه مشکلات باید به نمایندگی های مجاز تعمیر محصولات ال جی مراجعه کنید. البته در دفترچه راهنمای محصولات ال جی کلیه مشکلاتب که شامل تعویض و یا گارانتی می شوند ذکر شده است. نمایندگی های ال جی آماده ارائه بهترین خدمات تعمیر برای رفع مشکل محصولات هستند. نمایندگی تعمیر محصولات ال جی در هر زمانی از محصولات ال جی پشتیبانی می کنند و در کوتاه ترین زمان ممکن برای رفع مشکل به منزل یا محل کار مراجعه می کنند.

کادری متخصص برای رفع عیب ها
نمایندگی ال جی با داشتن گروهی متخصص و مجرب و دوره دیده که چندین سال سابقه تعمیر محصولات ال جی را دارند خدمات خود را به مشتری ارائه می دهد. تمامی این متخصصین و تعمیرکاران در تعمیرگاه هایی مشخص و مجاز فعالیت خود را ادامه می دهند. این افراد به دلیل آشنانی با تمامی مشکلات محصول در صورت بروز هر گونه مشکل سعی بر حل آن دارند. ضمانت واقعی یخچال ال جی چند ماهه است. در این صورت خیال مشتری از تعمیر راحت است و مطلع است که محصول ضمانت تعمیر دارد. وقتی با نمایندگی برای تعمیر تماس می گیرید، آنها برای تعمیر به محل آمده و محصول را در منزل تعمیر می کنند و هیچ نیازی به جابه جایی محصول نیست.

پس دیگر نیازی به هیچ گونه نگرانی نیست، اگر شما نیز جزو خریداران محصولات ال جی ( یخچال و فریزی ، تلویزیون ، دی وی دی ، هوم تیتر ، ماشین لباسشویی و ظرفشویی و سایر محصولات ) هستید در صورت بروز هر گونه مشکل با نمایندگی تعمیر محصولات ال جی تماس بگیرید و از تمام خدمات ارائه شده توسط گروه متخصص و مجرب بهره ببرید. نمایندگی ال جی آماده ارائه بهترین خدمات به مشتری است و توانسته به رضایت مشتری در طی سال ها دست یابد.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تعمیرکار میخوام