7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-75931

خدمات پس از فروش فریجیدر

خدمات پس از فروش فریجیدر


محصولات و خدمات پس از فروش فریجیدر


فریجیدر یکی از شرکت‌های بزرگ لوازم خانگی در دنیا محسوب می‌شود. محصولات این برند در ایران دارای محبوبیت خاصی می‌باشد. در ایران خدمات پس از فروش فریجیدر مانند سایر شرکت‌های لوازم خانگی فعال بوده و آماده خدمت رسانی به هم وطنان می‌باشد. در متن پیش رو درباره خدمات پس از فروش فریجیدر در ایران بیشتر صحبت خواهیم کرد.

خدمات پس از فروش فریجیدرخدمات پس از فروش فریجیدر

شاید بتوان گفت کیفیت محصولات فریجدر آن قدر بالاست که کمتر نیاز به نمایندگی‌های خدمات و تعمیرات پس از فروش فریجیدر نیاز پیدا کنید؛ اما در صورتی که لوازم خانگی شما دچار عیب و مشکلاتی شدند و یا چنانچه برای اولین بار آن وسیله را می‌خواهید نصب و راه اندازی کنید، می‌توانید از خدمات پس از فروش فریجیدر بهره بگیرید.

دیدگاه شرکت فریجیدر این است که خدمات پس از فروش فریجیدر چنانچه در سطح بالایی انجام گیرد می‌تواند به جذب و وفادار ماندن مشتری کمک کند از این رو خدمات پس از فروش فریجیدر را خط و مشی کار خود قرار داده است. این خدمات در تمام شهر‌ها و استان‌های ایران قابل انجام است. خدمات پس از فروش فریجیدر به مدت ۱۰ سال قابل انجام است و این خدمات شامل خدمات گارانتی و تعمیرات بعد از گارانتی می‌باشد. چنانچه لوازم خانگی شما که مارک فریجیدر را یدک می‌کشند، دچار عیب و یا مشکلی شدند شما می‌توانید با نمایندگی تعمیرات فریجیدر و خدمات پس از فروش تماس حاصل نمایید .

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیرات فریجیدر

  • 1- نصب و راه اندازی لوازم شما در بار اول و گارانتی کردن این وسایل.
  • 2- استفاده از کارت گارانتی و رایگان شدن خدمات
  • 3- تعمیر لوازم خانگی فریجیدر با کیفیت بالا و دقیق
  • 4- استفاده از تعمیرکارانی خبره و با علم بالا به دلیل کار بیش از حد با این وسایل
  • 5- خدماتی به موقع و در اسرع وقت به مشتریان
  • 6- صرف هزینه کمتر برای رفع عیب این لوازم
  • 7- استفاده از قطعات و لوازم اصلی در صورت لزوم تعویض آن قطعه
  • 8- ارائه خدماتی مشاوره‌ای به صورت راه دور و نزدیک

در صورت داشتن کارت گارانتی معتبر از این خدمات و تعمیرگاه لوازم خانگی فریجیدر به صورت رایگان بهره مند شوید.

 

استفاده از خدمات پس از فروش نمایندگی‌های فریجیدر

شاید بتوان گفت مهم‌ترین کاربرد خدمات پس از فروش این شرکت تعمیرات لوازم این شرکت در صورتی خرابی و معیوب شدن آن‌هاست. تعمیرات این نمایندگی‌ها از قبیل تعمیرات یخچال و فریزر ، ساید بای ساید، اجاق گاز، ماشین‌های ظرفشویی، ماشین‌های لباسشویی و سایر لوازم خانگی این شرکت می‌باشد. همان‌طور که گفته شد اساس کار این شرکت رضایت مشتری می‌باشد به همین دلیل ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم را در راستای کار خود قرار داده است.

نمایندگی‌های این شرکت دارای تعمیرکاران و کارکنانی با تجربه و با دقت می‌باشند که خدمات تعمیراتی را به مشتری با بهترین کیفیت ارائه ‌می‌دهند. شما می‌توانید برای ارتباط با نمایندگی‌ها جهت تعمیر وسایل خود از طریق سایت‌ها و دفترچه‌های موجود در لوازم استفاده نموده و شماره تماس یا مکان این نمایندگی‌ها را پیدا کنید و جهت رفع مشکلات خود از این نمایندگی‌ها استفاده نمایید.

نمایندگی‌های خدمات پس از فروش فریجیدر در تمامی ایران به زودی گسترده خواهد شد و امیدواریم بتوانیم خدماتی مطلوب را به هم‌وطنان و همشهریان خود ارائه دهیم.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تعمیرکار میخوام