7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-75931

تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرات لوازم خانگی یکی از مهمترین مسائل و خدماتی است که تقریبا همه افراد جامعه به گونه ای برای تعمیرات لوازم خانگی با آن سروکار دارند. امروزه وقتی وسیله ای خراب می شود و یا نیاز به سرویس دارد، لازم است تا برای تعمیر آن وسیله به فردی متخصص رجوع کنیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با استفاده از بهترین خدمات وسیله تعمیر شود. افراد مختلفی در حوزه تعمیرات لوازم خانگی تخصص یافته اند تا بتوانند تمامی نیازهای افراد را برطرف کنند و تمامی اجزای وسیله را تعمیر کنند. منظور این است این افراد باید بتوانند تمامی مشکلات سخت افزای و نرم افزاری را برطرف کنند. ما نیز در این راستا بهترین خدمات تعمیرات لوازم نه تنها لوازم صوتی و تصویری، بلکه تمامی لوازم برقی را برای شما فراهم کرده ایم. امیدواریم بتوانیم به شما نیز برای رفع عیب های دستگاه های شما کمک کنیم.

یکی از مهم ترین بخش تعمیرات لوازم خانگی مسئله عیب یابی وسایل برقی و الکترونیکی است. در این بخش با شناسایی عیب موجود در دستگاه می توان هر چه سریعتر ایراد را برطرف کرد. تعمیرکار لوازم خانگی با آشنایی از بخش های مکانیکی، بردهای دستگاه ها را می شناسد. خدمات ارائه شده توسط این افراد به طور 24 ساعته می باشد و مرکز موجود برای تعمیرات لوازم خانگی در تمامی ساعات خدمات خود را به مشتریان عرضه می کند تا با نیروی کاری توانمند و با تجربه بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان باشند.

کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی
در اکثر موارد برای تعمیرات لوازم خانگی باید به افرادی متخصص و تعمیر کاران حرفه ای در حوزه مربوطه مراجعه کرد. بیشتر تعمیر کاران و متخصصین مجاز که خدمات تعمیر و سرویس را ارائه می دهند از مهارت بالایی برخوردار هستند. این افراد در حوزه تعمیرات لوازم خانگی تجربه ای بالا دارند و با چندین سال کار در این حوزه فعالیت می کنند. متخصصین کارآزموده همیشه دوره های عملی را می گذرانند و خود را با پیشرفت های نوین تکنولوژی و حوزه تعمیرات لوازم خانگی به روز می کنند تا در صورت نیاز بتوانند بهترین و مناسب ترین خدمات تعمیر را برای افراد متقاضی ارائه دهند و سرویس مربوطه را انجام دهند.

استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات لوازم خانگی
گاهی اوقات پیش می آید که وسیله ای را تعمیر می کنید؛ ولی در زمان کوتاهی دوباره وسیله خراب می شود و نمی توانید از آن استفاده کنید. به این علت است که کار تعمیر را به افراد غیر متخصص واگذار کرده اید و این افراد از وسایل و لوازم تقلبی برای تعمیر استفاده کرده اند. استفاده از این وسایل نه تنها عمر وسیله شما را کم می کند، بلکه هزینه های جدید و هنگفتی را برای شما به همراه خواهد داشت. پس به شما پیشنهاد می دهیم در زمان تعمیرات لوازم خانگی اینکار را به افراد متخصص و تعمیرکارهای حرفه ای بسپارید تا هیچ گونه مشکلی برای تعمیر پیش نیاید و احتمال خطر ناشی از لوازم خانگی به صفر برد.

صرف هزینه های کمتر با تعمیرات حرفه ای
به دلیل اینکه گروه متخصص و کارآزموده با تمامی کارهای لوازم خانگی آشنا هستند و از تمامی نقاط قوت و ضعف لوازم خانگی اطلاعات کاملی دارند. این افراد در صورتی که در وسیله خانگی مشکلی ایجاد شود، با نگاهی به وسیله با تجربه ای که در این زمینه دارند، متوجه عیب می شوند و در کوتاه ترین زمان ممکن سعی بر این می کنند تا بتوانند مشکل را برطرف کنند. این افراد با کمترین هزینه ممکن قطعات را تعمیر می کنند و حتی در صورت نیاز قطعات را تعویض می کنند تا مشکل موجود به طور کامل برطرف شود. هزینه های قطعات تعمیر و تعویض ما کم است و هزینه کمی به فرد متخصص جهت تعمیر داده می شود.

انواع خدمات تعمیرات لوازم خانگی
اگر شما نیز احساس کردید لوازم خانگی شما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد، سرویس خدمات تعمیرات لوازم خانگی ما شعب مختلف دارد و می توانید با آنها تماس بگیرید. افراد ما فردی متخصصی را به محل زندگی یا کار شما می فرستند تا مشکلات دستگاه خراب شده شما را حل کند. در ابتدا فرد تمام سعی خود را می کند تا مشکل موجود را در محل رفع کند ولی در غیر این صورت وسیله را تعمیرگاه خود می برد واقدامات لازم را انجام می دهد. هدف اولیه ما از ایجاد گروه تعمیرات لوازم خانگی ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است و به امید خدا توانسته ایم در این حوزه به رضایت مشتری برسیم.

تعمیرات لوازم خانگی در تمامی مدل ها و برندهای موجود در بازار تخصص ما است. ما با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین وسایل موجود در بازار به تعمیر می پردازیم و مشکل موجود را رفع می کنیم. تعمیرات لوازم خانگی تخصصی را به ما بسپارید. دیگر نیازی به هیچ نگرانی نیست، مشکل ایجاد شده را متخصصین ما رفع می کنند.

نکته های مهم برای تعمیرات لوازم خانگی
اشیا و لوازم خانه در اثر عوامل مختلف خراب شده، می سوزند یا آسیب می بینند. برای به حداقل رساندن این خسارات و کاهش هزینه های موجود اطلاع از تعمیرات لوازم خانگی و یا راه هایی برای پیشگیری از آسیب به آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. ما در این مقاله برخی از نکات مربوط به علت خرابی و راه های تعمیرات لوازم خانگی را بررسی کرده و روش های پیشگیرانه از آسیب به اشیاء را به شما یادآوری می نماییم. قبل از هر چیز برای تعمیرات لوازم خانگی فراهم آوردن ایمنی و قطع برق ضروری است و در صورت مشاهده هرگونه آسیب جدی می بایست با متخصصین با تجربه برای تعمیرات لوازم خانگی استفاده نمود.

*چرا پیلوت اجاق گاز خاموش می شود:

-مقدار گاز تغذیه کننده شعله کم است (با تنظیم شعله قابل رفع است)، گاز نشت می شود (با متخصص تماس بگیرید)، پیلوت خاموش می باشد (پیلوت را روشن کنید)، سوراخ های مشغل مسدود شده (نازل پیلوت را تمیز کنید)

*چرا جارو برقی مکش خوبی ندارد؟
-فیلتر کثیف است (فیلتر را بشویید یا تعویض کنید)

*چرا ماشین لباسشویی آب را نشت می دهد؟
-لوله ورودی و خروجی به ماشین معیوب شده (تعویض یا تعمیر شود)

*چرا ماشین لباس شویی با سر و صدا کار می کند:
-لباس ها را نادرست چیده اید، موتور دچار نقص گشته (با متخصص تماس بگیرید)

*چرا یخچال و فریزر صدا می دهد:
-کمپرسور دچار نقص است (با متخصص تماس بگیرید)، حالت ایستایی یخچال تراز نیست (یخچال را هم راستا با سطح صاف قرار دهید)، کندانسور مشکل دارد (با متخصص تماس بگیرید)

تعمیرات لوازم خانگی
راه های آسان برای محافظت از لوازم خانگی
با شناخت راه هایی درست استفاده از اشیاء نیازی به تعمیرات لوازم خانگی نخواهید داشت، مهمترین راه های نگهداری از لوازم خانگی موارد مهم زیر می باشد:

-یخچال نباید در کنار اجاق گاز و لوازم حرارتی قرار بگیرد.

-یخچال باید با دیوار فاصله داشته باشد تا تهویه هوا شکل بگیرد.

-موتور ماشین لباسشویی باید دور از رطوبت و برخورد با آب باشد.

-برای تمیز کردن اجاق گاز از مواد شوینده با دستمال استفاده کنید.

-فیلتر جارو برقی را هرچند وقت تمیز کرده و یا اگر مخدوش است تعویض نمایید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2

تعمیرکار میخوام

تعمیرکار میخوام