7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-75931

آموزش عیب یابی و رفع ایراد های احتمالی ظرفشویی سامسونگ

آموزش عیب یابی و رفع ایراد های احتمالی ظرفشویی سامسونگ

علائم اختصاری مختلفی برای عیب یابی ظرفشویی سامسونگ طراحی شده اند که با توجه به مدل ظرف شویی خود می توانید به عیب و نقص ایجاد شده پی ببرید.

عیب‌یابی ظرفشویی سامسونگ
یکی از تولیدات بهداشتی برند سامسونگ ماشین ظرف‌شویی این شرکت شناخته شده و معتبر می‌باشد. تمامی محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در صورت بروز هرگونه ایراد و نقصی این امکان فراهم شده است که افراد شخصاً در منزل به عیب‌یابی ظرفشویی سامسونگ خود پرداخته و یا در صورت جدی بودن مشکل ایجادشده به نمایندگی تعمیرات لوازم‌خانگی این برند مراجعه کنند. دلایل مختلفی برای ایجاد نقص در کارکرد ماشین ظرف‌شویی سامسونگ وجود دارد که برای برطرف کردن آن‌ها می‌بایست عیب‌یابی اولیه انجام شود.

مشکلات ایجادشده در نحوه کارکرد ماشین ظرف‌شویی اغلب در نحوه شستن، خشک‌کردن، عدم تخلیه، عدم قفل کودک، صداهای بیش‌ازاندازه و غیرطبیعی، وجود آب در فیلتر ظرف‌شویی عدم استفاده از قرص و جلا دهنده ماشین ظرف‌شویی سامسونگ می‌باشند. با توجه به اینکه مدل‌های مختلفی از این ماشین ظرف‌شویی در شرکت سامسونگ طراحی و تولید می‌شوند امکان تشخیص هرگونه ارور و نقصی از طریق علائم اختصاری آن‌ها قابل‌بررسی است. در ادامه به چند مورد از نقص‌های ایجادشده در انواع مدل ظرف‌شویی سامسونگ خواهیم پرداخت.

عیب یابی ظرفشویی سامسونگ
تعميرات ظرفشويي سامسونگ در تهران
عیب‌یابی ظرفشویی سامسونگ مدل ST151
همان‌طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم ماشین‌های ظرف‌شویی سامسونگ در مدل‌های مختلفی تولید شده‌اند که یکی از این مدل‌ها ظرف‌شویی سامسونگ ST151 می‌باشد. این مدل از طریق علائم اختصاری که دارد این امکان را فراهم می‌کند که افراد بتوانند ا ز طریق ارورهای ایجادشده به عیب‌یابی ظرفشویی سامسونگ خود بپردازند. اگر به هر دلیلی در ظرف‌شویی این برند بسته نشده باشد و یا کاملاً در جای خود چفت نشود اروری با نام اختصاری DR در صفحه‌نمایش ظرف‌شویی سامسونگ ظاهر خواهد شد. در صورت عدم ورود آب به داخل ظرف‌شویی با ارور E2 مواجه می‌شوید که می‌توانید به بررسی شیر ورودی به ظرف‌شویی بپردازید.

در صورت خراب شدن پمپ خروجی و یا برد الکترونیک ماشین ظرف‌شویی با ارور E3 مواجه می‌شوید. اگر آب ظرف‌شویی از درجه حرارت مناسبی برخوردار نباشد و یا اصلاً این آب گرم نشود ارور E4 ایجاد می‌شود که نشان‌دهنده خراب شدن برد الکترونیک و یا المنت می‌باشد. اگر با نشتی آب در ظرف‌شویی سامسونگ خود مواجه شده‌اید بنابراین ارور F3 فعال می‌شود که نشان‌دهنده خرابی و آسیب در کف ظرف‌شویی می‌باشد. ارورهای دیگری نیز در این مدل ایجاد می‌شوند که در صورت برطرف نشدن آن‌ها می‌بایست سریعاً با نمایندگی تعمیرات سامسونگ ارتباط برقرار نمایید.

عیب یابی ظرفشویی سامسونگ

عیب‌یابی ظرفشویی سامسونگ مدل D 147
ظرف‌شویی سامسونگ مدل D 147 یکی دیگر از انواع ماشین‌های ظرف‌شویی این برند است که دارای علائم اختصاری برای تشخیص نقص ایرادشده در ماشین ظرف‌شویی می‌باشد. برای عیب‌یابی ظرفشویی سامسونگ در این مدل به ارورهایی که در صفحه‌نمایش می‌بینید دقت کنید و در صورتی برطرف نشدن نقص ایجادشده ماشین ظرفشویی خود را از برق کشیده و با نمایندگی تعمیرات لوازم‌ خانگی سامسونگ تماس حاصل کنید.

اگر ماشین ظرف‌شویی شما به‌خوبی آب‌کشی را انجام نمی‌دهد و در لیوان و یا نمکدان‌های شما میزان آبی باقی می‌ماند مربوط به اکو استاپ و برد الکترونیک این ماشین می‌باشد که با ارور 4E نشان داده می‌شود. اگر آب ماشین ظرف‌شویی به‌خوبی تخلیه نمی‌شود، پمپ آن باید بررسی شود و ارور 5E ظاهر خواهد شد.

خرابی در کف ظرف‌شویی باعث نشتی در ظرف‌شویی خواهد شد که با ارور LE مشخص می‌شود. ارورهای دیگری نیز در این نوع از ماشین‌های ظرف‌شویی ظاهر می‌شوند که با توجه به قطعه موردنظر قابل‌بررسی هستند. شما عزیزان در صورت هرگونه مشکلات ایجادشده برای عیب‌یابی ظرفشویی سامسونگ خود می‌توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی این برند تماس برقرار کنید و به‌طور دقیق به برطرف کردن مشکل ظرف‌شویی خود بپردازید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تعمیرکار میخوام