نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس در تمام نقاط تهران آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس است. همچنین تعمیرگاه مجاز مرکزی آماده ارسال قطعات فابریک و اصل به تمام نقاط ایران است. تعمیرگاه مجاز مرکزی با داشتن تیم فنی مجرب و منظم در زمان مقرر به نیاز مشتری رسیدگی می کند. تیم حرفه ای و متخصصی که در نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس آماده ی ارائه ی خدمات هستند در زمینه ی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری این برند تجاری لوازم خانگی دوره های آموزشی را گذرانده اند و دارای مهارد و تخصص ویژه هستند. از آنجایی که تکنولوژی در زمینه ی محصولات الکترونیکی روز به روز در حال پیشرفت است تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس هر چند وقت یکبار تخت آموزش قرار می گیرند.

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

تیم فنی نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

اطمینان به خدمات نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس باعث صرفه جویی تا میزان 75 درصد در هزینه ها می شود. نمایندگی مرکزی وستینگهاوس علاوه بر وفاداری با ارائه ی بهترین خدمات توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. تعمیرکارهای این مرکز به دلیل آشنایی با قطعات و سیستم دستگاه ها و همچنین استفاده از قطعات فابریک و اورجینال باعث افزایش طول عمر وسیله می شوند. در حالی که اگر تعمیر لوازم الکتریکی را به تعمیرکار غیر متخصص سپرد باعث صرف هزینه ی بیشتر نیز می شود. تعمیرات لوازم خانگی را نباید به هر تعمیرکار و تعمیرگاهی سپرد. در صورت مشاهده ایراد در نحوه عملکرد لوازم خانگی می توان با برقراری تماس تلفنی از مشاوره رایگان نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس برخوردار شد. اگر ایراد به صورت تلفنی برطرف نشد بدون احتیاج به جابجایی وسیله، تعمیرکار در محل مورد نظر حاضر می شود. تعمیرکارهای تیم فنی در کمترین زمان وسیله را تعمیر می کنند.

دفتر نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس آرا سرویس

دفتر مرکزی تعمیر لوازم خانگی وستینگهاوس در سراسر تهران دارای نمایندگی است که یکی از معتبرترین آن ها آرا سرویس می باشد. آرا سرویس با بهره گیری از تعمیرکارهای متخصص، قطعات اورجینال و انظباط دقیق در جهت ارائه ی خدمات به مشتری مشغول فعالیت است. در صورت ایجاد مشکل در عملکرد لوازم خانگی می توان طبق برگه ضمانت نامه از خدمات پس از فروش وسیله بهره مند شد. اگر تاریخ انقضای گارانتی به اتمام رسیده باشد تمام نرخ های تعمیرات لوزم خانگی آرا سرویس طبق نرخ مصوبه اتحادیه برآورد می شود. تکنسین تعمیرگاه لوازم خانگی وظیفه دارد که قبل از انجام تعمیر با مشاهده وسیله هزینه ی تعمیرات را به مشتری اعلام کند. نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس پس از انجام سرویس و خدمات به مشتری ضمانت نامه ی معتبر تعمیرات ارائه می دهد.

برند تجاری نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

برند تجاری وستینگهاوس به عنوان پرچم دار تولیدات لوازم خانگی آمریکایی در تمام کشورهای دنیا دارای نمایندگی است. نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس جهت تعمیر هر گونه برند لوازم خانگی دارای تعمیرکارهای ماهر و متخصصی است که رضایت  وآسودگی خاطر مشتری را جلب می کنند. بنابراین در صورت ایجاد مشکل در عملکرد لوازم خانگی جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس می تواند به راحتی مشکلات را برطرف کند. محصولات خانگی با کیفیت وستینگهاوس تقریبا توانسته جوابگوی تمام نیازهای خانگی باشد. با این حال استفاده ی مداوم از هر وسیله ای به سرویس و یا تعمیر نیاز پیدا خواهد کرد. در این صورت به جای صرف هزینه ی بیشتر جهت تهیه ی دستگاه جدیدتر بهتر است با اعتماد به نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس عمر دوباره به وسیله داده شود. کادر فنی و آموزش دیده در 24 ساعت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به مشتری هستند.

پست های مرتبط

نظر دهید