نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس در تمام نقاط تهران آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس است. همچنین تعمیرگاه مجاز مرکزی آماده ارسال قطعات فابریک و اصل به تمام نقاط ایران است. تعمیرگاه مجاز مرکزی با داشتن تیم فنی مجرب و منظم در زمان مقرر به نیاز مشتری رسیدگی می کند. تیم حرفه ای و متخصصی که در نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس آماده ی ارائه ی خدمات هستند در زمینه ی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری این برند تجاری لوازم خانگی دوره های آموزشی را گذرانده اند و دارای مهارد و تخصص ویژه هستند. از آنجایی که تکنولوژی در زمینه ی محصولات الکترونیکی روز به روز در حال پیشرفت است تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس هر چند وقت یکبار تخت آموزش قرار می گیرند.

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

تیم فنی نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

اطمینان به خدمات نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس باعث صرفه جویی تا میزان 75 درصد در هزینه ها می شود. نمایندگی مرکزی وستینگهاوس علاوه بر وفاداری با ارائه ی بهترین خدمات توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. تعمیرکارهای این مرکز به دلیل آشنایی با قطعات و سیستم دستگاه ها و همچنین استفاده از قطعات فابریک و اورجینال باعث افزایش طول عمر وسیله می شوند. در حالی که اگر تعمیر لوازم الکتریکی را به تعمیرکار غیر متخصص سپرد باعث صرف هزینه ی بیشتر نیز می شود. تعمیرات لوازم خانگی را نباید به هر تعمیرکار و تعمیرگاهی سپرد. در صورت مشاهده ایراد در نحوه عملکرد لوازم خانگی می توان با برقراری تماس تلفنی از مشاوره رایگان نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس برخوردار شد. اگر ایراد به صورت تلفنی برطرف نشد بدون احتیاج به جابجایی وسیله، تعمیرکار در محل مورد نظر حاضر می شود. تعمیرکارهای تیم فنی در کمترین زمان وسیله را تعمیر می کنند.

دفتر نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس آرا سرویس

دفتر مرکزی تعمیر لوازم خانگی وستینگهاوس در سراسر تهران دارای نمایندگی است که یکی از معتبرترین آن ها آرا سرویس می باشد. آرا سرویس با بهره گیری از تعمیرکارهای متخصص، قطعات اورجینال و انظباط دقیق در جهت ارائه ی خدمات به مشتری مشغول فعالیت است. در صورت ایجاد مشکل در عملکرد لوازم خانگی می توان طبق برگه ضمانت نامه از خدمات پس از فروش وسیله بهره مند شد. اگر تاریخ انقضای گارانتی به اتمام رسیده باشد تمام نرخ های تعمیرات لوزم خانگی آرا سرویس طبق نرخ مصوبه اتحادیه برآورد می شود. تکنسین تعمیرگاه لوازم خانگی وظیفه دارد که قبل از انجام تعمیر با مشاهده وسیله هزینه ی تعمیرات را به مشتری اعلام کند. نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس پس از انجام سرویس و خدمات به مشتری ضمانت نامه ی معتبر تعمیرات ارائه می دهد.

برند تجاری وستینگهاوس

برند تجاری وستینگهاوس به عنوان پرچم دار تولیدات لوازم خانگی آمریکایی در تمام کشورهای دنیا دارای نمایندگی است. نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس جهت تعمیر هر گونه برند لوازم خانگی دارای تعمیرکارهای ماهر و متخصصی است که رضایت  وآسودگی خاطر مشتری را جلب می کنند. بنابراین در صورت ایجاد مشکل در عملکرد لوازم خانگی جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس می تواند به راحتی مشکلات را برطرف کند. محصولات خانگی با کیفیت وستینگهاوس تقریبا توانسته جوابگوی تمام نیازهای خانگی باشد. با این حال استفاده ی مداوم از هر وسیله ای به سرویس و یا تعمیر نیاز پیدا خواهد کرد. در این صورت به جای صرف هزینه ی بیشتر جهت تهیه ی دستگاه جدیدتر بهتر است با اعتماد به نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس عمر دوباره به وسیله داده شود. کادر فنی و آموزش دیده در 24 ساعت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به مشتری هستند.

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

هر محصولی یک سری مشکلات دارد که رفع آن مربوط به تیم تعمیراتی آن است.در زیر به مشکلات محصولات وستینگهاوس می پردازیم. با تهیه و استفاده از محصولات وستینگهاوس باید یک سری مسائل را در نظر بگیریم و در صورت بروز مشکل باید به نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس مراجعه نمود.

مشکلات عمده یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس:

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس یکی از لوازمی که تعمیرات و خدمات پس از فروش آن را برعهده دارد یخچال ساید بای ساید است.

از مشکلاتی که به دفعات زیاد در یخچال ها دیده شده است خرابی فن کندانسور یخچال و یخچال فریزر ساید بای ساید وستینگهاوس است.

یخچال ساید بای ساید متشکل از یک یخچال و فریز در کنار هم است. مشکلاتی که برای این نوع یخچال ها پیش می آید اغلب مشابه هستند به این گونه که یا یخچال از کار افتاده است و خنک نمی کند، بدنه یخچال گرم می شود، مواد داخل فریز یخ نمی زند، صدای غیر عادی از یخچال بیاید، آب سرد کن آب نمی دهد یخچال یخ ساخته ولی یخ خارج نمی شود و یا اینکه یخ خرد شده ارائه می دهد و حتی با انتخاب گزینه یخ قالبی یخ قالبی ندهد.

یکی از نکات مهم که سبب خرابی یخچال می شود چسباندن مواد غذایی به بدنه یخچال می باشد و یا اینکه یخچال به صورت تراز قرار نگرفته باشد.

مشکلات عمده لباسشویی وستینگهاوس :

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس یکی از لوازمی که تعمیرات آن را انجام می دهد لباسشویی است.

در مورد عیب یابی ماشین لباسشویی توجه به یک سری مسائل لازم است اگر ماشین لباس شویی خوب لباس ها را نمی شوید باید بررسی شود که آیا به خوبی آبگیری می کند.

اگر دیگ لباس شویی نمی چرخد باید بررسی شود که تسمه، کاسه نمد بلبرینگ، دینام به درستی عمل می کند.

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس

چرا نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس؟

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس به اندازه تولید محصولات در ارائه خدمات و تعمیرات محصولات قدرتمند عمل می کند. مرکز تعمیرات محصولات وستینگهاوس در زمینه یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، مایکروفر، اجاق گاز و کولر گازی خدمات ارائه می دهد که این کار با تکیه بر تکنسین های آموزش دیده و متخصص در تعمیرات لوازم خانگی انجام می شود.

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس با ارائه بیش از یک دهه خدمات  نسبت به این برند در بالاترین مقام نسبت به رقبای خود ایستاده است. در نمایندگی وستینگهاوس به جای تعمیر قطعات ، قطعه های معیوب تعویض می شود که متخصصان برای رسیدن به تشخیص نامطلوب بودن قطعه دوره های آموزشی خاصی را گذرانده اند.

راه حل هایی برای پیشگیری از تعمیر محصولات وستینگهاوس

هر وسیله ای که خریداری می کنید برای ماندگاری بالاتر و سالم ماندن نیاز به رسیدگی دارد. در ارتباط با مشکلاتی چون روشن نشدن، شکستگی بدنه، مختل شدن کارکرد معمولی آن و … به سادگی از کنار آن ها نگذرید و با نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس تماس بگیرید زیرا کنترل کردن آن از جانب تعمیرکار نیاز خواهد بود تا مشکلات احتمالی بررسی شود. سعی کنید لوازم برقی خود را با محافظ روشن کنید و در صورتی که نیاز یه سرویس دوره ای دارند سرویس آن ها را انجام دهید. در لوازمی چون یخچال درب را زیاد باز نگذارید و به موقع برفک زدایی نمایید، مواد گرم را درون آن نگذارید و دمای آن را به صورت مناسبی تنظیم کنید.

نظر دهید