نمایندگی تعمیرات نف

نف 

این شرکت در سال۱۸۷۷ دربرتن، شهر کوچکی در آلمان پایه گذاری شد ، که اصالت خانوادگی نف به این شهر باز می گردد. کارخانه نف با مساحتی بالغ بر ۱۰۰,۰۰۰ متر مربع در جنوب برتن قرار دارد و ۱,۴۰۰,۰۰۰ محصول در سال با حدود ۱,۳۰۰ کارمند تولید میکند.
نف اکنون نقشی اساسی در صحنه لوازم خانگی اروپا بر عهده دارد. طی سالها ، نف همیشه لوازم خانگی جدید خلاقانه (نو آورانه)طراحی نموده تا زندگی را در آشپزخانه راحت تر نموده و با لذت بیشتری همراه نماید . لوازم خانگی این برند از متریال بسیار بالایی بهره برده و از هر لحاظ خیال مصرف کننده را برای داشتن یک محصول خوب آسوده خاطر مینماید و مصرف کننده بدون هیچگونه دغدغه ای میتواند سالیان سال از دستگاه خود به نحو احسن استفاده کند . یکی از مزایای خوب این برند استفاده از بهترین و کاملترین قطعات (سخت افزاری و نرم افزاری) میباشد ضمنا این محصول به خاطر داشتن دیزانی متفاوت با برندهای دیگرکاملا متمایز تراز دیگر محصولات مشابه خود میباشد.در کشور عزیزمان خیلی از هموطنان گرامی در منازلشان از این برند استفاده میکنند

 شرکت آرا سرویس افتخار این را دارد که با تلاش فراوان توانسته به عنوان تخصصی‌ترین مرکز  لوازم خانگی نف  در تهران اعتماد مشتریان گرامی  خود را جلب کند. شرکت آرا سرویس در  زمینه تعمیرات لوازم خانگی نف  بوده که درکمتر از ۲ ساعت آماده خدمات در منزل میباشد ،  در ضمن استفاده از قطعات اصلی  به همراه ضمانت نامه معتبر به صورت کاملاً تخصصی توسط متخصصان این مجموعه به مشتریان عزیز ارائه داده میشود و تعمیرات انواع لوازم خانگی بزرگ مانند: اجاق گاز، هود، تعمیرات یخچال و فریزر ، ساید بای ساید، فر و…. را بر عهده گیرد.

نظر دهید