نمایندگی تعمیرات ادمیرال

خدمات نمایندگی تعمیرات ادمیرال

نمایندگی تعمیرات ادمیرال، خدمات پس از فروش این محصولات را به مشتریان ارائه می دهد. وسایل خانگی هر برندی نیاز به متخصص ویژه دارد که به تکنولوژی آن آشنایی لازم را داشته باشد. بنابراین تعمیر لوازم خانگی ادمیرال به تعمیرکاران متخصص ادمیرال نیازمند است. اگر تعمیر وسایل خانگی را به افراد غیر متخصص سپرد امکان ایجاد خسارات و صدمات بیشتر به دستگاه وجود دارد. این مشکل باعث صرف هزینه ی بیشتر می گردد. نمایندگی تعمیرات ادمیرال آرا سرویس، تیم متخصص و فنی را تربیت کرده تا در صورت ایجاد هر گونه مشکل به بهترین حالت ممکن اقدام به ارائه خدمات به مشتریان کنند.

مزایای نمایندگی تعمیرات ادمیرال

لوازم خانگی یکی از ضروریات زندگی کنونی است. مشخصا استفاده از یک محصول بعد از مدتی به تعمیر نیاز دارد. اما باتوجه به مشکل جابجایی برخی از این دستگاه‌ ها می توان با برقراری تماس تلفنی با نمایندگی تعمیرات ادمیرال از خدمات تعمیرکار در منزل بهره برد. این نوع خدمات باعث سرعت بخشیدن به کار، فوریت در تعمیر وسیله و جلب رضایت مشتری می شود. یکی دیگر از مزایای اطمینان به نمایندگی تعمیرات ادمیرال استفاده از قطعات اصلی دستگاه با برند ادمیرال است. این روش باعث افزایش طول عمر دستگاه، افزایش کیفیت کار و همچنین دارای صرفه ی اقتصادی است. وقتی قطعه ای از یک وسیله درست تعمیر نشود و یا قطعه ی اصلی در آن جایگزین نشود باعث صدمه رساندن به قطعات دیگر می شود. بنابراین در صورت هرگونه اخلال در عملکرد لوازم خانگی ادمیرال باید با نمایندگی تعمیرات ادمیرال تماس گرفت و از تخصص تیم فنی بهره برد. گاهی برای جلوگیری از هزینه ی زیاد در تعویض لوازم خانگی کافی است تنها یک تماس تلفنی و به موقع کارساز باشد.

نمایندگی تعمیرات ادمیرال

تفاوت نمایندگی تعمیرات ادمیرال آرا سرویس

نمایندگی تعمیرات ادمیرال به صورت شبانه روز آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان است. از تفاوت نمایندگی تعمیرات ادمیرال با سایر نمایندگی ها حضور به موقع تعمیرکار، استفاده از قطعات ارجینال و همچنین ضمانت نامه کتبی است. متخصصین تیم فنی نمایندگی تعمیرات ادمیرال در زمینه ی تعمیر یخچال های ساید بای ساید، فریزر، ماشین لباس شویی و سایر محصولات این شرکت دارای تبحر و مهارت هستند. نمایندگی تعمیرات ادمیرال دارای شعب متعددی در سطح کشور است که با برقراری ارتباط تلفنی تعمیرکار در محل حضور می یابد. مشتری می تواند با عضویت در سیستم سرویس دوره ای از خدمات این سیستم استفاده کند و در ازای پرداخت هزینه ناچیز سرویس به صورت دوره ای از خراب شدن و همچنین آسیب های جدی به دستگاه ها جلوگیری کرد.

سابقه نمایندگی تعمیرات ادمیرال

نمایندگی تعمیرات ادمیرال به صورت مجاز سال هاست توانسته خدمات پس از فروش محصولات ادمیرال را به مشتریان ارائه دهد. تیم فنی این شرکت در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی برندهای دیگر نیز دارای توانایی و مهارت هستند. با سپردن لوازم خانگی قابل تعمیر به تیم حرفه ای تعمیرات ادمیرال می توان تا 75 درصد هزینه صرفه جویی کرد. در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات ادمیرال دارای شعب گوناگونی است که در همان روز تکنسین مربوطه به محل مورد نظر مشتری حضور پیدا می کند و در ظرف کمتر از یک ساعت وسیله ی برقی تعمیر می شود.

سابقه نمایندگی تعمیرات ادمیرال

تیم فنی نمایندگی تعمیرات ادمیرال

برای هرگونه تعمیری که توسط نمایندگی تعمیرات ادمیرال انجام شود فاکتور رسمی ارايه می گردد. تعمیراتی که توسط نمایندی تعمیرات ادمیرال انجام شود از 12 ماه ضمانت برخوردار خواهد بود. با تماس تلفنی با نمایندگی این شرکت می توان از مشاوره ی رایگان متخصصین بهره برد. علاوه بر آن اگر مشکل جزئی باشد نیازی به حضور تعمیرکار نیست و با مشاوره های که ارائه می شود خود مشتری می تواند مشکل را برطرف کند. تمامی تعمیرکاران این تیم متخصص در این زمینه دوره ی مربوطه را گذرانده اند. پس بهتر است به جای اعتماد کردن به تعمیرکار غیر متخصص و استفاده از قطعات غیر فابریک به نمایندگی تعمیرات ادمیرال اطمینان کرد. اگر وسیله‌ ای دارای تاریخ گارانتی است در صورت هر گونه مشکل می توان از گارانتی آن بهره برد در غیر این صورت باید تعمیرکار به محل مورد نظر مراجعه کند . مشکل را رفع کند. هزینه ی تعمیر و تعویض قطعات لوازم خانگی توسط نمایندگی تعمیرات ادمیرال بسته به قطعه و خدمات مورد نظر است. نمایندگی تعمیرات ادمیرال تحت نظر اتحادیه فعالیت می کنند و نرخ تعمیر وسایل بر اساس نرخ مصوب اتحادیه برآورد می شود.

 

نظر دهید