تعمیر یخچال ال جی

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی LG

تعمیر یخچال ال جی بعنوان یکی از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیر یخچال ال جی به شمار می آید. اگر توسط نمایندگی ال جی انجام شود  باعث افزایش طول عمر یخچال می شود. لوازم خانگی ال جی از کیفیت بالایی برخوردار بوده اما بر کسی پوشیده نیست که استفاده مکرر و هر روزه از هر وسیله ای بعد از مدت ها به سرویس و یا تعمیر نیاز پیدا خواهد کرد. تعمیر یخچال ال جی باید توسط تیم فنی آموزش دیده و آشنا با تکنولوژی ال جی صورت گیرد. تعمیر لوازم خانگی توسط تعمیرکار غیر متخصص باعث آسیب دستگاه و در نتیجه ضرر مالی می گردد. یخچال های ال جی به دلیل کیفیت بالا و زیبایی که دارد باعث شده طرفداران زیادی داشته باشد و در اکثر آشپزخانه ها با استقبال گرمی روبرو شده است. برند تجاری ال جی توانسته با متکی بر تکنولوژی روز محصولات متنوعی را وارد بازار کند.

خدمات تعمیر یخچال ال جی

برندهای تجاری معتبری چون ال جی در سراسر دنیا دارای نمایندگی های معتبر است که در زمینه ی نصب، تعمیر و سرویس لوازم خانگی ال جی مشغول به فعالیت هستند. تعمیرات یخچال ال جی در سراسر ایران نیز دارای نمایندگی است. یکی از نمایندگی های معتبر تعمیرات لوازم خانگی آرا سرویس است که از تیم فنی و متخصص برخوردار است. تکنسین فنی آرا سرویس در زمان معین در محل حاضر شده و در کمترین زمان کار تعمیر یخچال ال جی را انجام می دهند. علاوه بر این از دیگر مزایای خدمات آرا سرویس استفاده از قطعات اصل و فابریک ال جی است که ضامن افزایش عمر وسیله است. تعمیرکارانی که در تعمیرگاه لوازم خانگی ال جی مشغول به ارائه ی خدمات به مشتری هستند دوره ای عملی را گذرانده اند و نسبت به تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری یخچال ال جی آشنایی کامل دارند بنابراین مناسب ترین افراد برای تعمیر یخچال ال جی هستند.

تعمیر یخچال ال جی

مزایای نمایندگی تعمیر یخچال ال جی

وقتی یخچال دچار مشکل می شود مطمئنا با مواد فاسد شدنی زیادی مواجه خواهیم بود که این خود مشکل بزرگی به شمار می آید. بنابراین در صورت مشاهده هرگونه مشکل باید برای تعمیر اقدام کرد. جهت تعمیر یخچال ال جی می توان با نمایندگی مرکزی آرا سرویس تماس گرفت و در صورت مشکل جزئی از مشاوره کارشناس های متخصص نمایندگی بهره مند شد در غیر این صورت بدون نیاز به جابجایی یخچال، تعمیرکار متخصص در محل حاضر می شود. اگر یخچال دارای گارانتی می باشد می توان از خدمات آن بهره مند شد. از مزایای استفاده از نمایندگی تعمیر یخچال ال جی استفاده از قطعات فابریک و اورجینال است. با خدماتی که دفتر نمایندگی مرکزی ارائه می دهد می توان تا 75 درصد در هزینه ها صرفه جویی کرد. مشتری بعد از برقراری تماس تلفنی تعمیرکار در زمان مقرر در مکان مشخص شده حاضر می گردد و در کوتاه ترین زمان یخچال را تعمیر می کند.

هزینه تعمیر یخچال ال جی

هزینه تعمیر یخچال ال جی می تواند جزو خدمات پس از فروش باشد یعنی مشتری برای تعمیر یخچال ال جی می تواند از مزایای کارت گارانتی استفاده کند ولی در صورت نداشتن تاریخ انقضاء گارانتی هزینه تعمیرات طبق نرخ مصوبه اتحادیه حساب می شود. تعمیرات یخچال ال جی در تمام نقاط ایران دارای نمایندگی است. در صورت سفارش قطعات اورجینال و فابریک یخچال ال جی از دفتر نمایندگی مرکزی قابل ارسال به تمام نقاط است.

عمده تعمیرات یخچال ال جی

بیشتر مشتری ها به دلایل مشترکی به نمایندگی تعمیرات ال جی تماس می گیرند. عمده ی این مشکلات شامل: صدای زیاد یخچال ال جی، یکسره کار کردن یخچال، خرابی لاستیک دور درب یخچال ال جی، داغ کردن موتور یخچال، منجمد نکردن قسمت فریزر، برفک زدن زیاد قسمت فریزر، روشن نشدن یخچال، خراب شدن موتور و … است. برای استفاده از یخچال نیاز به رعایت یکسری از نکات است. بعنوان مثال: جهت استفاده از یخچال حتما باید از محافظ برق استفاده کنید. یخچال نباید در مجاورت منابع و دستگاه های حرارت زا باشد. همچنین یخچال را نباید کاملا به دیوار پشتی چسباند.

پست های مرتبط

نظر دهید