تعمیر ماکروفر

تعمیر ماشین لباسشویی

 – تعمیر یخچال خشک کن

 – تعمیر پکیج

 – تعمیر اسپلیت

 – تعمیر تلوزیون

– تعمیر هود

 – تعمیر قهوه ساز

 – تعمیر شومینه

 – تعمیر موتور خونه

 – تعمیر استخر

 – تعمیر یخچال سامسونگ

 – تعمیر ساید بای ساید

 – تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

 – تعمیر ظرف شویی

 – تعمیر ماکروفر

 – تعمیر جاروبرقی

 – تعمیر اجاق گاز 

 – تعمیر فر برقی

 – تعمیر فر گازی

تعمیر ماکروفر

تعمیر ماکروفر

 

گونه ای اجاق گاز است که با تابش اشعه الکترو مغناطیس و با به حرکت در آوردن مولکول های آب در غذا گرما ایجاد شده و باعث میشود غذا به سرعت گرم شود.

از جمله دلایلی که ازماکروفر استفاده میکنیم می توان به :

1 – صرفه جویی در وقت

2 – شعله زیاد

3 – وقت کم برای پختن غذا

4 – محفوظ ماندن هر چه بیشتر ارزش غذایی

پس اگر این وسیله مهم و ارزشمند که به تازگی به خانه های ما راه پیدا کرده  دچار مشکل شده لازم نیست نگران شوید چون با اولین تماس با ما در کمترین زمان ممکن بهترین تکنسین ها را در اختیار دارید،به طوریکه انگار هیچ اتفاقی در خانه شما نیافتاده

روش های تمیز کردن ماکروفر : تمیز کردن ماکروفر با جوش شیرین : برای این کار ظرف شیشه ای مخصوص ماکروفر یک پیمانه جوش شیرین 2 پیمانه آب سرد- 2 عدد حوله میکروفیبر نیاز داریم – ابتدا حدود 10 دقیقه آب و جوش شیرین را داخل ماکروفر حرارت دهید بعد از اینکه کمی خنک تر شد با استفاده از دستگیره ظرف داخل ماکروفر را بیرون بیاورید. بعد یکی از حوله ها را مرطوب کرده و بلافاصله شیشه و داخل ماکروفر را تمیز کنید و سپس خشک نمایید

تمیز کردن ماکروفر با لیمو : برای این کار یک ظرف شیشه ای مخصوص ماکروفر- یک عدد لیمو- 1 پیمانه آب سرد و 2 عدد حوله نیاز داریم. ابتدا لیمو را در داخل ظرف شیشه ای می چکانیم و بعد آب را داخل ظرف شیشه ای ریخته و داخل ماکروفر قرار میدهیم و ماکروفر را حدود 5 دقیقه روشن میکنیم تا حسابی بخار محلول  درست شده به دیواره ها و شیشه ماکروفر  قرار گیرد و سپس ظرف شیشه ای را بوسیله دستکش یا پارچه از ماکروفر بیرون آورده و حوله را کمی نمناک کنید  و بلافاصله تمامی قسمت های  داخل ماکروفر را با دستمال بکشید و بعد با حوله ای خشک داخل ماکروفر را خشک نمایید.

تمیز کردن ماکروفر با سرکه : برای این روش باید 2/1 پیمانه سرکه را به یک پیمانه آب مخلوط کرده و داخل ماکروفر قرار دهید و حدود 5 دقیقه ماکروفر را روشن نمایید این بار پس از سرد شدن ماکروفر حوله را داخل محلول سرکه و آب کرده تا کمی نمناک شود و سپس داخل و شیشه ماکروفر را تمیز کنید و سپس با یک حوله دیگر خشک نمایید.

در صورت بروز هر گونه مشکل شرکت آرا سرویس ضمانت خرید شماست و با یک تماس و یا گذاشتن حتی یک سفارش بصورت آنلاین کادر فنی ما در حل مشکل شما کوشا خواهد بود.

نظر دهید