تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ آرا سرویس

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی های سامسونگ است. جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ، نمایندگی تعمیرات سامسونگ آرا سرویس در 24 ساعت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی به مشتریان است. یکی از مزایای بهره بردن از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی از لحاظ اقتصادی تا سقف 75 درصد کاهش هزینه است. هر برند تجاری معتبری خدماتش را از طریق نمایندگی تعمیرات ارائه می دهد. تعمیرگاه لوازم خانگی آرا سرویس از تیم فنی متخصص و آموزش دیده ای بهره می گیرد که با تمام مشکلات ماشین لباسشویی آشنا است. تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل به راحتی امکان پذیر است و دیگر نیازی به جابجایی آن تا تعمیرگاه نیست.

 

توانایی تعمیرکار در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

امروزه ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین لوازم خانگی به حساب می آید. به همین دلیل هر روزه از این دستگاه استفاده مداوم می شود که طبیعتا هر چند وقت یکبار سرویس و یا تعمیرات ماشین لباسشویی لازم است. برندهای تولید کننده لوازم خانگی چون سامسونگ با توجه به پیشرفت تکنولوژی بر پیچیدگی سیستم ماشین لباسشویی ها می افزایند. بنابراین تعمیرگاه لوازم خانگی سامسونگ باید با تکنولوژی روز آشنایی داشته باشد و دوره های آموزشی لازم را طی کنند. جهت تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ باید به تعمرکار ماهر و آموزش دیده اعتماد کرد. در غیر این صورت علاوه برآسیب دیدن دستگاه با ضرر مالی همراه خواهد بود. اگر ماشین لباسشویی دارای کارت گارانتی باشد می توان از مزایای آن بهره مند شد. در غیر اینصورت تمام هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ طبق نرخ مصوبه اتحادیه محسوب می گردد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

شرکت تجاری سامسونگ در سراسر دنیا دارای نمایندگی است. در ایران نیز نمایندگی تعمیرات سامسونگ دارای شعب متعددی است. یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، آرا سرویس است که از مزایای آن می توان به استفاده از قطعات اصل و فابریک کارخانه اشاره کرد. قطعات اورجینال باعث افزایش طول عمر وسیله می شود. نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آرا سرویس در زمینه نصب، سرویس و تعمیر آماده ارائه خدمات به مشتری هستند. فاصله مشتری با اولین نمایندگی تنها در برقراری ارتباط تلفنی است. کارشناس هایی که در هر نمایندگی حضور دارند از طریق تماس تلفنی مشاوره رایگاه ارائه می دهند. اگر مشکل در عملکرد ماشین لباسشویی جزئی نبود و با مشاوره تلفنی قابل رفع نباشد تعمیرکار متخصص در زمان مقرر در مکان معین شده حاضر می گردد و دیگر نیازی به جابجایی ماشین لباسشویی نیست. تعمیرکار تیم فنی در کمترین زمان به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می پردازد و در صورت نیاز به قطعه از قطعات اورجینال استفاده می کند.

عمده مشکلات نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

در صورت مشاهده هرگونه مشکل تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ باید صورت گیرد. از آنجایی که سرویس دهی معمولا جزو یکی از خدمات تعمیرگاه لوازم خانگی است می توان با سرویس دهی دوره ای لباسشویی سامسونگ تا حدود زیادی می توان به عمر آن افزود و دیگر نیازی به تعمیر نداشته باشد. از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ می توان به سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ ، رفع عیب ماشین لباسشویی سامسونگ ، خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ نیز اشاره کرد. تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ عمدتا به دلایل مشخصی انجام می شود که در میان بیشتر مشتریان مشترک است. از جمله این مشکلات می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

 • ماشین لباسشویی دارای صداهای بلند و عجیب است.
 • بعضی اوقات لباس ها داخل ماشین لباسشویی دچار پارگی و آسیب می شوند.
 • آب داخل ماشین لباسشویی مانده و آب را تخلیه نمی کند.
 • هنگام شستشو پودر در محفظه جا پودری ماشین لباسشویی می ماند.
 • بدنه ماشین لباسشویی برق دارد.
 • ماشین لباسشویی از کار افتاده و اصلا روشن نمی شود.
 • بعد از اتمام شستشو درب ماشین لباسشویی باز نمی شود.
 • لباس ها در ماشین لباسشویی زیادی چروک می شوند.
 • ماشین لباسشویی در جای خود بیش از حد تکان می خورد و دارای لرزش های شدیدی است.
 • ماشین لباسشویی جرم و رسوب گرفته و بوی بدی می دهد.
 • ماشین لباسشویی شستشو را کامل انجام نداده و برنامه نیمه کاره می ماند.
 • نمایشگر ماشین لباسشویی کد خطا را نشان می دهد.
 • از زیر ماشین لباسشویی آب نشت می کند.

نحوه بررسی و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

صفحه نمایشگر لباسشویی سامسونگ، پیغام هایی را در صورت بروز هر گونه مشکلی نمایش خواهد داد، که برای رفع مشکلات لباسشویی می تواند مفید باشد. برای بررسی و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ابتدا می بایست پیام روی صفحه نمایشگر را با استفاده از دفترچه راهنما لباسشویی، بیابید و رفع کنید.

اگر در صفحه نمایشگر لباسشویی، خطاهای E9 ، LE ، LE1 و 11E به نمایش در آمد، به این معنی می باشد که لباسشویی نشتی آب دارد. دلایل زیر می تواند علت این مسئله باشد:

 • نشتی آب در لوله تخلیه لباسشویی اتفاق می افتد.
 • نشتی به دلیل وصل نشدن نادرست لوله اتصال به محفظه ماده شوینده اتفاق می افتد.
 • شکستگی در دیگ عقب، در بخشی که پیچ سفت می شود، رخ داده است که باعث نشتی آب شده است.
 • اگر نشتی آب همراه با کف بود، احتمالا به دلیل مقدار زیاد ماده شوینده ای باشد که استفاده کرده اید.
 • اگر در زمان چرخش، نشتی آب رخ می دهد، احتمالا لوله هوای لباسشویی از جا در آمده است.
 • بعضی اوقات هم به دلیل اینکه فیلتر پمپ تخلیه درست وصل نشده است، این اتفاق رخ می دهد.

خطاهای نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش لباسشویی

اگر در صفحه نمایشگر لباسشویی پیغام های OF، E3،OE نمایش داده شود، احتمالا به دلیل گرفتگی لوله تخلیه آب لباسشویی و یا کاهش کیفیت سنسور هیدروستات این پیغام ها ظاهر می شود. برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ هنگامی که پیغام های 6E و TE1 به نمایش در آمد، باید بدانید که مشکلی در سنسور دمای لباسشویی سامسونگ پیش آمده است.

برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به هنگامی که پیغام های SUD نمایش داده می شود، به این معنی است که کف زیادی در لباسشویی موجود می باشد. برای حل این مشکل می توانید البسه را بیرون آورید و یک بار لباسشویی را با برنامه کتان در دمای 90 درجه قرار دهید تا یک دور شست شو را انجام دهد. اگر همچنان پیغام بر روی صفحه نمایش بود، باید یک بار لباسشویی را در حالت spine قرار دهید تا آب کاملا تخلیه شود و سپس بررسی نمایید که آیا شلنگ ها و فیلترها، گرفتگی دارند یا خیر. برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به هنگامی که پیغام های 4E1 و 4ED به نمایش در بیاید، بررسی کنید که شلنگ آب لباسشویی سامسونگ به شیر آب سرد وصل باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

مراحل باز کردن و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

در مرحله اول جهت باز کردن ماشین لباسشویی تعمیرکار باید پنل ماشین لباسشویی را خارج کند. پنل ماشین لباسشویی در منطقه بالای دستگاه قرار گرفته است. تعمیرکار آن را با آچار شل می کند و دستگیره های روی آن را که با خاصیت آهنربایی به یکدیگر جفت شده اند، جدا می کند. سپس پیچ های باقیمانده را باز کرده و پنل را کامل در می آورد.

باید دقت داشت که هنگام تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و باز کردن آن داخل آن و داخل شلنگ ها آب باقی نمانده باشد و به طور کامل خالی شده باشد. در این مرحله باید کابینت بالایی باز شود. برای این کار باید با دقت و مهارت با ابزار بین پنل و قسمت بالایی فاصله انداخت تا فنر ارتجاعی باز شود.

باز کردن درب

ممکن است چفت درب ماشین لباسشویی با مواد شوینده مسدود شده باشد و موجب از کار افتادن ماشین شده باشد. برای این کار پس از، از برق کشیدن ماشین باید ناحیه چفت را تمیز کرد. اگر با تمیز کردن مشکل برطرف نشده باشد، تعمیرکار باید بالای کابینت را باز کرده و سوئیچ را چک کند. در ماشین های لباسشویی به بردی که مسئولیت آن کنترل کردن درب است میکروسوئیچ می گویند. این قسمت یک کیت است که قفل یا باز بودن درب ماشین لباسشویی را مدیریت می کند.

امکان دارد خود میکروسوئیچ در این موارد آسیب دیده باشد و برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ نیاز به تعویض پیدا شود. بیش از حد مجاز پر شدن لگن ماشین از آب و یا ریختن لباس بیش از میزان مجاز ماشین لباسشویی در آن می تواند این اشکال را به وجود بیاورد. اگر باز هم مشکل حل نشود باید برد اصلی دستگاه توسط تعمیرکار متخصص در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بررسی شود.

سوئیچ درجه حرارت

سوئیچ درجه حرارت مربوط به کنترل دمای آب داخل لگن ماشین است. تعمیرکار این سوئیچ را باز می کند و با ابزار مخصوص درست کار کردن یا نکردن آن را چک می کند.

سوئیچ کنترل سطح آب لباسشویی

یکی دیگر از کلیدهای کنترل پنل سوئیچ کنترل سطح آب است. شلنگی کوچک به‌ آن متصل است که در صورت بروز اشکال تعمیرکار آن را چک می کند. اگر ارتباط آن قطع شده باشد موجب پر شدن بیش از حد لگن لباسشویی می شود. متخصصین آرا سرویس تمام کارهای تعمیراتی برای حل مشکل ماشین لباسشویی را در اسرع وقت و با مهارت بالا انجام می دهند.تنها کافی است شما به نمایندگی آرا سیستم زنگ بزنید در اولین فرصت برای رفع اشکال ماشین لباسشویی شما خواهند آمد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

با ماشین لباسشویی خود خوش رفتار باشیم

اگر از مشتریان ما در خرید ماشین لباسشویی سامسونگ هستید لازم است نکاتی را درباره ی استفاده از این محصول بدانید تا نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ نداشته باشید یا حداقل به این زودی ها نداشته باشید. این مطالب نه تنها شما را از تعمیر ماشین لباسشویی معاف می کند، بلکه می تواند برای کاربران ماشین لباسشویی از سایر برندها نیز مفید باشد.

نکاتی درباره ی نصب و استفاده صحیح

برای پیشگیری از نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، در هنگام نصب در نظر داشته باشید که محل قرارگیری ماشین لباسشویی نباید در تابش مستقیم نور آفتاب یا در محل خیلی مرطوب مثل حمام باشد. هم چنین به فاصله ی مناسبی که از دیوار یا دیوارها دارد دقت کنید. معمولاً مأموران نصب که از طرف شرکت برای انجام خدمات نصب فرستاده می شوند، اصول صحیح نصب و رعایت فاصله ها را در نظر می گیرند. از دیگر نکاتی که بسیار به آن توجه می کنند، تراز بودن محل قرارگیری ماشین لباسشویی است. اگر علاقه مندید به این زودی ها متقاضی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ نشوید، حتماً هر چند وقت یک بار تراز بودن ماشین لباسشویی سامسونگ را بررسی کنید. شاید افراد مطمئن و خبره ای برای نصب یا تعمیرماشین لباسشویی سراغ داشته باشید اما توصیه جدی ما به شما این است که برای نصب و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ حتماً با نمایندگی های سامسونگ تماس بگیرید. این افراد کارشناس می توانند اطلاعات درست و خوبی نیز درباره ی نحوه ی صحیح کار با ماشین لباسشویی سامسونگ به شما ارائه دهند.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

چگونگی رفتار صحیح با ماشین لباسشویی!

با ماشینی که مخصوص شست و شوی لباس است، رختخواب نشویید!! درست است که سامسونگ دارای موتور پر قدرت و گنجایش بسیاری است اما پرزهای بلند پتو یا جدا شدن و نفوذ به بخش های ماشین لباسشویی می تواند شما را خیلی زود نیازمند تعمیرکار کند. در مراقبت از ماشین لباسشویی سامسونگ به خاطر داشته باشید که با دفعات زیاد و پشت سرهم آن را به کار نیندازید.

همه ی لباس ها را پیش از شست و شو چک کنید تا مخصوصاً جیب هایشان خالی باشد و از اضافات دیگر در آن ها خبری نباشد.  پس از حدود ده بار شست و شو همواره جای شوینده و فیلتر تخلیه را بررسی و تمیز نمایید.. لاستیک در ماشین لباسشویی را بعد از هربار شست وشو با دستمالی خشک کنید و درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید تا به خوبی هوا بخورد و خشک شود. جای شوینده و لاستیک را در صورتی که جرم گرفته است، با مسواک تمیز کنید. با رعایت این نکات ساده می توانید عمر ماشین لباسشویی را افزایش دهید.

نظر دهید