تعمیر لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

 – تعمیر یخچال خشک کن

 – تعمیر پکیج

 – تعمیر اسپلیت

 – تعمیر تلوزیون

– تعمیر هود

 – تعمیر قهوه ساز

 – تعمیر شومینه

 – تعمیر موتور خونه

 – تعمیر استخر

 – تعمیر یخچال فریزر

 – تعمیر ساید بای ساید

 – تعمیر لباس شویی

 – تعمیرات ماشین ظرفشویی

 – تعمیر ماکروفر

 – تعمیر جاروبرقی

 – تعمیر اجاق گاز 

 – تعمیر فر برقی

 – تعمیر فر گازی

تعمیر لباسشویی

تعمیرات ماشین لباسشویی :

فن آوری های جدید در لباسشویی:

Nano silver: اگر کودک یا فرد مریضی در خانه دارید این فن آوری به شما کمک می کند چون این تکنولوژی مبتنی بر خواص یون های نقره با ابعاد 1/0 تا 100 نانومتر می باشد. از مزایای این تکنولوژی می توان

الف) استریل کردن

ب) استریل کردن

ج) شستشوی لباس در محیط بدون باکتری

د) صرفه جویی در برق

اشاره کرد.

 

شستشو با بخار: استفاده از این فن آوری بخار به ذرات چربی که کثیفی نفوذ کرده و با متلاشی کردن پیوند مولکولی آنها کمک می کند تا با کمترین مواد شوینده تمیز ترین لباس ها را داشته باشید. در عین حال این فن آوری صدمه ای به لباس ها نزده و لباس ها را مثل روز اول به شما تحویل می دهد و از ویژگی های دیگر آن می توان به مصرف کم آب و ضدعفونی کردن لباس ها و از بین بردن باکتری های آلرژی زا اشاره نمود.

 

دیگ الماسه: در این دستگاه ها دیگ های عمیق با سوراخ هایی شبیه الماس وجود دارد که این سوراخ ها طوری تعبیه شده اند که مانع از خرابی لباسها و پارچه ها می شوند.

 

گرمکن سرامیکی: مزیت این گرمکن ها این است که مانع بستن جرم و مواد کلسیمی روی المنت ها می شود در نتیجه این تمیز ماندن گرمکن ها مصرف برق خیلی کمی دارند.

 

نکاتی درباره ماشین لباسشویی و اشتباهاتی که در استفاده از ماشین لباسشویی صورت می گیرد:

بسیاری از افراد لباسهای زیر را با بقیه لباسها وارد لباسشویی می کنند و چون لباسهای زیر اصلی ترین منابع انتشاز میکروب هستند وقتی در لباسها با هم مخلوط می شوند باعث انتشار آنها و همچنین ایجاد بیماری های پوستی می گردد.

بسیاری از خانم ها به دلیل اینکه رنگ ملحفه و پرده ها از بین نرود آن را با دمای کم می شویند و چون ملحفه ها و پرده ها منبع گرد و غبار هستند باعث ایجاد آلرژی می شوند.

کپک ها معمولا در محیط بسته مرطوب ایجاد می شوند پس همیشه پس از اتمام کار ماشین لباسشویی درب آن را باز بگذارید و حتما با پارچه ای نرم لاستیک آن را خشک نمایید.

رطوبت، عرق، آلودگی در محیط های بسته و مرطوب به سرعت انتشار می یابد پس لباسها را در ماشین لباسشویی انباشته نکنید تا وقتی که پر شود آن را روشن کنید.

کفشهای خود را در داخل ماشین لباسشویی قرار ندهید چون میکروبی که از کفش وارد لباسشویی می شود تا مدتهای زیادی در آن باقی می ماند و آرام آرام به لباسها نفوذ می کند.

نظر دهید