تعمیر اسپیلت

تعمیر ماشین لباسشویی

 – تعمیر یخچال خشک کن

 – تعمیر پکیج

 – تعمیر اسپلیت

 – تعمیر تلوزیون

– تعمیر هود

 – تعمیر قهوه ساز

 – تعمیر شومینه

 – تعمیر موتور خونه

 – تعمیر استخر

 – تعمیر یخچال فریزر

 – تعمیر ساید بای ساید

 – تعمیر لباس شویی

 – تعمیر ظرف شویی

 – تعمیر ماکروفر

 – تعمیر جاروبرقی

 – تعمیر اجاق گاز 

 – تعمیر فر برقی

 – تعمیر فر گازی

تعمیر اسپیلت

تعمیر کولر گازی:

با روشهای زیر می توانید کولر گازی اینورتر را از کولر گازی معمولی تشخیص دهید:

با روئیت ضمانت نامه معتبر

کولرهای اینورتر معمولا ظاهری شیک تر و بروز تر دارند.

برچسب اطلاعات فنی است که اطلاعات زیادی به شما می دهد. در 95% کولرهای اینورتر از گاز R410 و کولرهای معمولی از گاز R22 استفاده می شود و نکته دیگر اینکه کولرهای اینورتر مصرف بسیار کمی نسبت به کولرهای معمولی دارند. کولرهای اینورتر حدود 5/2 آمپر و کولرهای معمولی بالای 10 آمپر برق مصرف می کنند.

چگونه راندمان کولر گازی را افزایش دهیم؟

تمیز کردن کندانسور باعث عبور هوا شده و کمک شایانی به کم شدن مصرف برق می کند.

نصب کندانسور در سایه

در صورت امکان کندانسور در مسیر باد نصب گردد و سعی شود پشت کندانسور باز باشد.

اگر کندانسور را در کنار یک اصله درخت قرار دهیم ( مخصوصا در شهرهایی که گرمای بیشتری دارند) حدود 15% در کاهش مصرف انرژی و ایجاد سرما دهی بالاتر به ما کمک خواهد کرد.

نکاتی جالب در رابطه با کولر گازی:

کولر گازی بخرید که صدای کمتری داشته باشد تا در هنگام شب و سکوت صدای آن شما را آزار ندهد پس به میزان (db) که عدد دسی بل است توجه فرمائید.

EER در کولر میزان مصرف انرژی می باشد با توجه به این معیار شما می توانید بفهمید که کولرتان چه مقدار انرژی الکتریکی را به سرما تبدیل می کند.

واحد اندازه گیری خنک گنندگی در کولر BTU می باشد و به صورت مضربی از 1000 است همیشه قبل از خرید کولر گازی مشاوره بگیرید تا میزان قدرت کولرتان کم یا زیاد نشود. چون در هر صورت شما از خریدتان ناراضی خواهید بود. این واحد به ارتفاع ساختمان از زمین، میزان نورگیری ساختمان، متراژ واحد و آب و هوای منطقه بستگی دارد پس حتما قبل از خرید با کارشناسان مشاوره فرمائید.

در کولرهای جدید چندین فیلتر وجود دارد که می تواند ذرات آلرژی زا، باکتری ها، ویروس ها و دیگر ذرات معلق در هوا را از بین ببرد. یونیزه کردن مبلها و پرده ها هم از قابلیت های جدید آنها است.

در کولرهای جدید بعضی قابلیت های جالب ایجاد گردیده به عنوان نمونه می توان از بادگردان ها نام برد که قبلا فقط بالا و پایین می شدند ولی الان به چپ و راست هم می روند و نیز قابلیت دور کردن پشه ها و مگس ها را نیز دارد. در صورت هرگونه مشکل می توانید با نمایندگی تعمیرات سامسونگ و نمایندگی تعمیرات ال جی lg تماس بگیرید.

نظر دهید