تعمیرات ساید بای ساید

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید

تعمیرات ساید بای ساید اغلب توسط نمایندگی های مجاز در تمام ساعات شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات جهت تعمیر یخچال هستند. تعمیرات لوازم خانگی باید توسط تعمیرگاه های معتبر صورت بگیرد. تعمیرگاه لوازم خانگی معتبر علاوه بر تکنسین متخصص، استفاده از قطعات اورجینال و فابریک در کوتاهترین زمان در محل حاضر می شوند و دیگر نیازی به جابجایی یخچال نیست. تعمیرات ساید بای ساید باید توسط تعمیرکار ماهر، آموزش دیده و متخصص انجام شود در غیر این صورت باعث آسیب به قطعات دیگر شده که امکان از کار افتادن یخچال را به دنبال دارد. تعمیر ساید بای ساید توسط نمایندگی معتبر تا ۷۵٪ صرفه اقتصادی دارد اما در صورتیکه به تعمیرگاه نامعتبر اعتماد کرد هیچ صرفه اقتصادی نخواهد داشت.

تعمیرات ساید بای ساید

ویژگی نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید

تعمیرگاه مجاز مرکزی ساید بای ساید توسط تیم فنی آموزش دیده باعث افزایش طول عمر یخچال می شود. اکثر نمایندگی های تعمیر ساید بای ساید در  24 ساعت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی به مشتری هستند و حتی در صورت داشتن مشکل جزئی مشاوره رایگان نیز ارائه می دهند. فاصله ی مشتری با تعمیرگاه لوازم خانگی تنها یک تماس تلفنی است. خدماتی که نمایندگی های معتبر ارائه می دهند همه در راستای کاهش هزینه است. نمایندگی های مجاز تعمیرات لوازم خانگی آِماده عرضه تعمیرات ساید بای ساید در سراسر ایران هستند. برقراری تماس با بهترین تعمیرگاه فاصله ی جغرافیایی نمی شناسد. تکنسین های ماهر همه با تکنولوژی یخچال ساید بای ساید آشنایی دارند و دوره های آموزشی ویژه ای را گذرانده اند و با ایرادهای سخت افزا ی و نرم افزاری یخچال ساید بای ساید آشنایی دارند.

خدمات نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید آرا سرویس

یکی از نمایندگی های معتبر تعمیر ساید بای ساید آرا سرویس است که دارای خدمات ویژه ای جهت ارائه به مشتریان است. آرا سرویس از تیم فنی برخوردار است که در تعمیر ساید بای ساید در انواع برندهای تجاری دارای تجربه و مهارت هستند. بعد از تماس تلفنی مشتری، تعمیرکار در کوتاه ترین زمان خود را به محل می رساند و اقدام به تعمیر یخچال می کند. در صورت نیاز به قطعه، از قطعات اورجینال استفاده می کند. با داشتن کارت گارانتی در صورت تعمیر لوازم خانگی می توان از مزایای آن استفاده کرد در غیر این صورت هزینه ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه حساب می شود. تعمیرات آرا سرویس آماده ی ارسال قطعات فابریک و اصل به تمام نقاط ایران است.

تعمیرات ساید بای ساید

عمده مشکلات تعمیرات ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید از یک یخچال و فریز چسبیده در کنار هم تشکیل شده است. اغلب تعمیرات ساید بای ساید به دلیل مشکلات مشابه است. یخچال از کار افتاده و خنک نمی کند، فریزر  برفک زده است، بدنه یخچال گرم است، مواد داخل یخچال یخ می زند، تنظیمات دمای یخچال به هم می خورد، یخچال بوی بد می دهد، صدای غیر طبیعی دارد، آبسرد کن آب نمی دهد، یخچال ساید یخ ساخته، ولی خارج نمی شود، یخسازی یخچال ساید کم می باشد، فقط یخ خرد شده می دهد حتی با انتخاب گزینه یخ قالبی و… از جمله عمده مشکلاتی است که با تعمیرات ساید بای ساید تماس گرفته می شود. متخصصین نمایندگی های مجاز در زمینه ی تعمیرات ساید بای ساید هر ساله دوره آموزشی جهت آشنایی با تکنولوژی روز می گذرانند به این دلیل که به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیرات یخچال ساید بای ساید آشنایی کامل دارند و در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهند  برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات آن به کار خواهند بست.

نگهداری و تعمیرات ساید بای ساید بصورت سالانه

در این مطلب درمورد کارهایی برای تعمیرات ساید بای ساید صحبت خواهم کرد که حداقل یک بار در سال باید انجام شوند. مواردی وجود دارد که انجام آن‌ها به تلاش بسیار کمی نیاز دارد و می‌تواند طول عمر ساید بای ساید را افزایش دهد. با کمی تلاش می‌توانید جلوی برخی از مشکلات در بلندمدت را بگیرید.

تمیز کردن چگالنده یخچال

تمیز کردن چگالنده مهمترین کار برای نگهداری و تعمیرات ساید بای ساید است، زیرا یک چگالنده کثیف می‌تواند باعث مختل شدن عمل خنک‌کنندگی یخچال شود. این اتفاق باعث فاسد شدن مواد غذایی می‌شود، بنابراین باید حداقل یک بار در سال آن را تمیز کنید. چگالنده ممکن است در پشت یخچال یا در زیر آن قرار داشته‌باشد که برای تمیز کردن آن می‌توانید از جاروبرقی یا یک قلمو استفاده کنید.

جایگزین کردن فیلتر آب

جایگزینی فیلتر آب یخچال نکته‌ی مهمی در نگهداری و تعمیرات ساید بای ساید است که باید حداقل یک بار در سال انجام شود و اگر آب شما زیاد تمیز نیست، توصیه می‌کنم دو بار در سال آن را تعویض کنید. عدم تعویض فیلتر آب منجر به مسدود شدن خطوط خواهدشد. ابتدا فیلتر را پیدا کنید (دفترچه راهنما به شما کمک می‌کند که آن را پیدا کنید). در اکثر یخچال‌ها این فیلتر در داخل آن در بالای سمت راست یا زیر یخچال سمت چپ قرار دارد. باید بتوانید بدون حرکت دادن یخچال به فیلتر آن دسترسی داشته باشید. هنگامی که فیلتر را پیدا کردید، جایگزینی آن ساده است، اما مطمئن شوید که فیلتر مناسبی را استفاده می‌کنید. برای جدا کردن اکثر فیلترها باید آن‌ها را در جهت خلاف عقربه‌های ساعت بچرخانید.

تعمیرات ساید بای ساید

تمیز کردن لوله تخلیه

اغلب ممکن است لوله تخلیه یخچال مسدود شده و باعث ایجاد نشتی شود. اگر یخچال و فریزر سایدبای‌ساید دارید، می‌توانید با تمیز کردن سالانه‌ی لوله‌ی تخلیه از تعمیرات ساید بای ساید جلوگیری کنید. اما اگر یخچال فریزر پایین-بالا دارید، دسترسی به لوله تخلیه بسیار دشوار است. در یخچال‌های سایدبای‌ساید کافی است درب فریزر را باز کنید و محفظه‌ی پایینی را بردارید. بعد از برداشتن آن‌ها می‌توانید به لوله تخلیه دسترسی پیدا کنید. باید سوراخ نیم‌اینچی در پشت فریزر وجود داشته باشد که همان لوله تخلیه است. برای تمیز کردن آن، آب را با فشار درون آن وارد کنید. می‌توانید از هر بطری آبفشان استفاده کنید، من حتی از شلنگ باغبانی هم استفاده کرده‌ام. سپس مقداری جوش شیرین را با آب مخلوط کنید و آن را در لوله بریزید. این کار مانع از مسدود شدن آن و نشتی یخچال می‌شود.

نوار لاستیکی درب

با گذشت زمان، واشرهای درب سفت شده و ترک می‌خورند و باعث ورود هوای گرم به یخچال می‌شوند. این باعث می‌شود یخچال عرق کند و کارایی چندانی نداشته باشد. اگر وضعیت نوار خیلی بد باشد، حتی باعث فاسد شدن مواد غذایی نیز خواهدشد. اما جلوگیری از این اتفاق ساده است. هر سال لایه‌ی نازکی از وازلین روی کل نوار لاستیکی درب بمالید. این کار باعث نرم نگه داشتن و جلوگیری از ترک خوردن آن می‌شود.

امیدوارم این راهنمایی‌های ساده برای نگهداری و تعمیرات ساید بای ساید به شما کمک کند تا طول عمر یخچال خود را افزایش دهید.

 

پست های مرتبط

نظر دهید